HFN TRAILERS :S W. [05] Max Payne Verhaal: De naam Max Payne is wereldberoemd door de gelijknamige videogame. Het is ook de naam van een politieman wiens gezin wordt vermoord en die dat uiteraard niet over zijn kant laat gaan. Hij krijgt hulp van een vrouwelijke huurmoordenaar die wraak wil nemen voor de moord op haar zus. Hoofdrollen: Mark Wahlberg, Mila Kunis, Beau Bridges, Ludacris, Donal Logue, Billy Boyd Regie: John Moore Genre: actie Distributie: Warner Bros. 20th Century Fox Release: 16 oktober 2008 RocknRolla Verhaal: Regisseur Guy Ritchie grijpt terug naar het soort films waar hij goed in is. In Londen duiken weer allerlei vreemde criminele types op die achter een hoop geld aan zitten. Deze keer brengt een Russische gangster de bal aan het rollen met fraude in onroe rend goed. Hoofdrollen: Gerard Butler, Thandie Newton, Jeremy Piven, Gemma Aterton, Ludacris Regie: Guy Ritchie Genre: misdaad Distributie: Warner Bros. Release: 23 oktober 2008 Son of Rambow Verhaal: De jonge Wil heeft het zwaar: hij is de oudste in een gezin waarvan de vader is overleden en iedereen leeft naar strenge regels. Zo mag Wil geen muziek luisteren of tv kijken. Als zijn vriendje Lee hem de film Rambo laat zien, gaat er voor Wil dan ook een hele nieuwe wereld open. Hoofdrollen: Bill Milner, Will Poulter, Jessica Stevenson, Ed Westwick, Adam Godley, Eric Sykes Regie: Garth Jennings Genre: komedie Distributie: Universal Pictures International Release: 23 oktober 2008 Vbx Populi [04] Verhaal: Politicus Jos zit in een midlifecrisis en zijn par tij wil ook niet echt meer knallen. Als zijn dochter een vriendje krijgt en hij diens vader Nico leert kennen, raakt Jos geïnspireerd. Hij gebruikt steeds vaker Nico's woorden in zijn toespraken en dat heeft effect op het publiek. Hoofdrollen: Tom Jansen, Ton Kas, Johnny de Mol, Tara Elders, Femke Lakerveld, Esmarel Gasman Regie: Eddy Terstall Genre: komedie Distributie: A-Film Distribution Release: 23 oktober 2008 Burn Af ter Reading [03] Verhaal: Een fitnessmedewerkster wil dolgraag plas tische chirurgie, maar heeft er het geld niet voor. Als ze een cd in handen krijgt met de memoires van een ClA-agent, denkt ze een snelle manier te hebben ge vonden om binnen te lopen. Helaas gaat het allemaal niet zo gladjes als ze had gehoopt. Hoofdrollen: George Clooney, Frances McDormand, Brad Pitt, Tilda Swinton, John Malkovich Regie: Ethan Joel Coen Genre: komedie Distributie: Universal Pictures International Release: 30 oktober 2008 The Black Balloon [02] Verhaal: Het leven van een tiener is zwaar, vooral als je een autistische broer hebt, een hoogzwangere moeder en een vader door wiens werk je continu moet verhuizen. Het wordt nog moeilijker als de moeder naar het ziekenhuis moet en voor de eerste keer de liefde voor de deur staat. Hoofdrollen: Rhys Wakefield, Luke Ford, Toni Collette, Erik Thomson, Gemma Ward Regie: Elissa Down Genre: drama Distributie: RCV Entertainment Release: 30 oktober 2008 Cidade dos homens [01] Verhaal: In deze film, die doet denken aan Cidade de deus, weten Acerola en Laranjinha door hun hechte vriendschap het hoofd boven water te houden in de sloppenwijken van Rio. Acerola heeft in zijn uppie de zorg voor zijn tweejarige zoontje en Laranjinha gaat op zoek naar zijn eigen vader. Hoofdrollen: Douglas Silva, Darlan Cunha, Jonathan Haagensen, Rodrigo dos Santos, Camila Monteiro Regie: Paulo Morelli Genre: drama Distributie: Benelux Film Distributors Release: 30 oktober 2008 Verhaal: We zaten er eigenlijk al een beetje op te wachten, Oliver Stone die George W. Bush onder de loep legt. Met zijn film volgt Stone het leven van de 43e president met al zijn pieken en dalen. Van zijn on bezorgde jeugd en zijn drankverslaving tot het krijgen van de ultieme topbaan. Hoofdrollen: Josh Brolin, Elizabeth Banks, Thandie Newton, James Cromwell, Richard Dreyfuss Regie: Oliver Stone Genre: drama Distributie: Paradiso Entertainment Release: 30 oktober 2008 'Ya like surprises?' (George Clooney als Harry Pfarrer in Burn After Reading)

Holland Film Nieuws | 2008 | | pagina 29