P TRAILERS HFN The Women Verhaal: Vier vriendinnen leven zich uit in de schoon heidssalons en bij modeshows in New York. Hun fijne leventjes en hechte vriendschappen komen op de hel ling te staan als de echtgenoot van Mary een heftige affaire begint met een jongere parfumverkoopster. Hoofdrollen: Meg Ryan, Annette Bening, Jada Pinkett Smith, Eva Mendes, Debra Messing, Bette Midler Regie: Diane English Genre: komedie Distributie: Independent Films Release: 27 november 2008 The Changeling Verhaal: In 1928 komt Christine thuis van haar werk om te ontdekken dat haar zoontje spoorloos is ver dwenen. Maanden later heeft de politie hem gevon den, althans dat zeggen ze. Christine weet beter, maar wordt door niemand gelooft. Het engste aan het verhaal is dat dit echt gebeurd is. Hoofdrollen: Angelina Jolie, John Malkovich, Jeffrey Donovan, Colm Feore, Amy Ryan, Michael Kelly Regie: Clint Eastwood Genre: drama Distributie: Universal Pictures International Release: 4 december 2008 Lakeview Terrace Verhaal: Het kersverse echtpaar Chris en Lisa is dol gelukkig met hun nieuwe droomhuis. Die droom wordt een nachtmerrie als hun buurman Abel zich ontpopt tot een regelrechte griezel. Aangezien hij een geres pecteerd agent is, krijgen ze geen hulp van de politie. Ze besluiten zelf terug te slaan. Hoofdrollen: Patrick Wilson, Samuel L. Jackson, Kerry Washington, Ron Glass, Justin Chambers Regie: Neil LaBute Genre: thriller Distributie: Sony Pictures Release: 4 december 2008 The Women. Independent Films. High School Musical 3: Se nior Year. Walt Disney Studios Motion Pictures. Ooriogs win ter Verhaal: Tijdens de hongerwinter van 1944/45 trek ken veel mensen naar het oosten van het land. In een dorp aldaar droomt tiener Michiel ervan om bij het verzet te gaan, net als zijn buurjongen Dirk. Zijn kans komt als Dirk hem vraagt een brief te bezorgen voor het geval er iets met hem zou gebeuren. Hoofdrollen: Yorick van Wageningen, Martijn Lake- meier, Melody Klaver, Jamie Campbell Bower, Tygo Gernandt, Mees Peijnenburg Regie: Martin Koolhoven Genre: oorlog, drama Distributie: Benelux Film Distributors Release: 27 november 2008 Pride and G/ory Verhaal: De familie van Ray kent vele generaties van politiemensen dus is het geen toeval als hij er ook een wordt. Het wordt wel lastig als hij een zaak onderzoekt die een schandaal binnen de politiekorps aan het licht brengt, waar zijn zwager Jimmy bij betrokken is. Hoofdrollen: Edward Norton, Colin Farrell, Jon Voight, Jennifer Ehle, Noah Emmerich, Lake Bell Regie: Gavin O'Connor Genre: drama Distributie: RCV Entertainment Release: 4 december 2008 High Schoof Musical 3: Senior Year Verhaal: Na het succes van de eerste twee tv-films kon een heuse bioscoopproductie niet uitblijven. Troy en Gabriella zitten inmiddels in de eindexamenklas en moeten zich voorbereiden op de toekomst. Natuurlijk gaan ze ook nog een keer een spetterende schoolmu- sical opvoeren. Hoofdrollen: Zac Efron, Vanessa Anne Hudgens, Ash- ley Tisdale, Lucas Grabeel, Corbin Bleu Regie: Kenny Ortega Genre: musical Distributie: Walt Disney Studios Motion Pictures Release: 10 december 2008 'Öh, is this about the perfume bitch?' (Meg Ryan als Mary Haines in The Women)

Holland Film Nieuws | 2008 | | pagina 34