N F Adver teerders INHOUD HFN Holland Film Nieuws Nummer 84 Jaargang 14 Oktober 2008 Inhoud 08 interview 'Je moet als klant iets te beleven hebben' 12 in the picture Drie Pathé-musketiers aan het woord 20 rechniek Toekomst biedt meer dan het internet alleen 22 in productie Oorlogswinter STICHTING FILMTRANSPORT LU overzicht adverteerders 05 special trailer Body of Lies 05 leader 06 teasers Frost/Nixon, Bolt, Revolutionary Road, Yes Man, Spion van Oranje, The Duchess 11 marketing AH Filmweken Fasten Your Seatbelt 13 op locatie 15 quiz 16 Nationale Bioscoopbon 17 theaterpaspoort Cine-Service in Effen-Leur 19 interview Ted Chiaradia, consulent filmvertoning Filmfonds 21 the game 23 Nederlandstalige films in aantocht 24 in productie Mijn vader is een detective!, Zwart water, Happy End 25 piek 'n' mix 25 film top 5'en 27 column 28 achter de schermen WildBunch Benelux distributiedomino part 2 29 agenda 31 marketing mobiele tickets 32 piek 'n' mix 32 bioscooppanel 33 marketing dvd-label van Rialto 34 trailers 42 cast 42 colofon Kabouter Plop, K3, Piet Piraat, Het Huis Anubis en natuurlijk Samson Gert. Het zijn allemaal creaties uit de stal van Studio 100, het bedrijf dat in twaalf jaar tijd uitgroeide tot een imposante speler op de entertain- mentmarkt van de Benelux. Dus zijn Gert Verhulst en Dominic Stas de figuren bij uitstek om te praten over en tertainment, het verschil tussen Belgen en Nederlanders en de Nederlandse filmsector (Foto Luk Monsaert). Nieuw is een kernwoord als het gaat om de Pathé- bioscoopmanagers Rafe Aarents, Rob van de Meer en Bram van den Broek. Rafe managet tegenwoordig het nieuwe Pathé Spuimarkt en Rob van de Meer en Bram van den Broek zijn nieuw in de bioscoopwereld en runnen de Rotterdamse theaters van Pathé. HFN sprak met ze over de Pathé-stijl en hun plek in de entertainment- branche. Tijdens het Nederlands Film Festival werd er een hele dag gewijd aan de digitale filmtoekomst. Bij nader inzien kwamen de gasten die informatie hoopten te krij gen over digitale bioscoopvertoning er wat bekaaid af. 27 november gaat Oorlogswinterm de Nederlandse bioscopen draaien. De opnamen van de verfilming van het veelgelezen boek van Jan Terlouw vonden de afgelopen maanden plaats. HFN bezocht de set op de laatste draaidag. Actionsign [36] Alcons Audio [18, 38] Benelux Film Distributors [2, 14] CineFox [38] Cineserver [30] Digital Genius [26] Fox Media [18] FTT Filmtronics BV [26] Huizenga Group [26, 43] Jean Mineur Mediavision [10] image fotografie en vormgeving [26] Jimmy Products [10] KTS/ReBiTicks Software BV [30] Nationale Bioscoopbon [44] Stichting Filmtransport NVF [03] Universal Pictures International Netherlands BV [4] Warner Bros. Pictures International Holland BV [cover] XDC [36] Voor alle vragen en informatie over filmtransport: www.filmtransport.info 'Can I have a magazine? I'll treasure this all my life, lil sleep with it under my pillow.' (Fred Astaire als Charlie Hill in The Belle of New York)

Holland Film Nieuws | 2008 | | pagina 3