Picture this... m QUIZ Ontmasker een van Max' favoriete acteurs Als je de namen weet van de afgebeelde filmsterren, dan weetje tevens de naam van een van de meest favoriete acteurs van Max van Praag. Ontdek op welke acteur Max zou hebben willen en. Door Jeroen Huijsdens Max van Praag heeft veel acteurs en actrices die hij erg goed vindt. De acteur die hij als eerste noemde, maar die op de onderstaande foto's ontbreekt, kun je met deze quiz ontmaskeren. Je kunt hiermee een leuk filmpakket winnen. Bij elke foto staat welke letter van de naam van de acteur of actrice je moet noteren. Samen vormen ze de achternaam van de acteur waarover Max zei: 'zo zou ik ook wel willen zijn geweest'. 1 e letter De laatste letter van de 2e letter De tweede letter van de voornaam van deze actrice. voornaam van deze acteur. 4e letter De vierde letter van de 5e letter De tweede letter van de achternaam van deze acteur. voornaam van deze acteur. 7e letter De vierde letter van de 8e letter De tweede letter van de achternaam van deze acteur. achternaam van deze actrice. Een tipje van de sluier: De acteur werd vier keer genomineerd voor een Oscar en won de presti gieuze prijs een keer. Stuur je antwoord voor 1 februari aanstaande naar: Holland Film Nieuws Van Eeghenstraat 34 1071 GH Amsterdam Of mail je antwoord naar: quiz@hollandfilmnieuws.nl 3e letter De eerste letter van de achternaam van deze acteur. 6e letter De vierde letter van de achternaam van deze actrice. 9e letter De derde letter van de achternaam van deze actrice. Tm leav'mg. Isn't that what you want?' (citaat van de acteur die we zoeken)

Holland Film Nieuws | 2008 | | pagina 34