And the winner is... k THE GAME HFN Game-rapport 'Het Hoo geveense sterren team werd geroemd om hun nooit aflatende energie.' Bekendmaking Beste Bioscoopteam 2008 Op dinsdag 18 november hebben wij in Hollywoud de prijswinnaar van The Game in de spotlight gezet. De actie 'Wie wordt het Beste Bios coopteam van 2008' heeft als winnaar opgeleverd het team van Luxor Hoogeveen. Door Riet Zegers Veel medewerkers van Luxor Hoogeveen verzamelden zich die middag in Woudrichem waar gastheer Laban Duijnhouwer en medewerkers hun uiterste best had den gedaan de feestelijke omlijsting van de middag te verzorgen. Het Hoogeveense sterrenteam werd geroemd om hun nooit aflatende energie om rond premières van bij zondere films een spetterend eve nement te organiseren. Hierbij gaat geen zee hen te hoog. Even deed zich een misser voor toen Albert Jan Vos en de zijnen dachten dat in hun bioscoop het eerste huwelijk werd gesloten. Direct kregen wij daar op de redactie commentaar op. Dit was jaren geleden al gebeurd op een andere plek. Maar deze misser werd ruimschoots goedgemaakt met de spectaculaire acties voor onder andere Indiana Jones en de eerste 3D-openluchtvoorstelling op het water. En ook nu weer kijkt heel Hoogeveen zijn ogen uit bij het zien van een origineel gecrasht ge vechtsvliegtuig voor de deur zoals dat te zien is in Oorlogswinter. Reglement Namens Jean Mineur Mediavision reikte Jos Lakeman de hoofdprijs uit die door hen ter beschikking was gesteld: een Playstation 3 plus een game. Ook ontving het team de oorkonde Beste Bioscoopteam 2008 want het publiek van Hoogeveen en omstreken mag weten dat de stunts van Albert Jan Vos en zijn team ook landelijk niet onopgemerkt zijn gebleven. Verschillende filmdistribu teurs hadden ook nog items van hun recente films beschikbaar gesteld. Na dit min of meer officiële gedeelte volgde de vertoning van Madagascar Escape 2 Africa. De feestelijke bijeenkomst werd beslo ten met een drankje en hapje. Op naar 2009 waarin wij hopelijk, naast Luxor Hoogeveen, ook van andere bioscopen weer veel zullen horen. Met dank aan: Jean Mineur Mediavi sion, Universal Pictures International, Benelux Film Distributors, Walt Disney Studios Mofion Pictures en het team van Hollywoud in Woudrichem. Hef winnende team. foto Tanja van Rooden The Game is een spel bedoeld om aioscoopmedewerkers in beweging Ie brengen promotieactiviteiten te or ganiseren en daarmee de titel Beste ïioscoopteam van het Jaar in de wacht te slepen. Voor elke inzending <rijgt men punten. De bedoeling is dat men voor elke editie van Holland :ilm Nieuws de actie van die periode nzendt. Dat werd niet door iedereen oegrepen. Zo kon het gebeuren dat wij op de redactie begin november werden overspoeld met inzendingen die acties door het hele jaar heen be troffen. Jos Lakeman (Jean Mineur Mediavison) reikt de hoofdprijs uit aan Albert Jan Vos. The winner tafces it all. Riet Zegen Albert Jan Vos en Jeroen Huijsder Na alle punten te hebben opg hebben we een top drie van a eteld, ctieve sllen. Win- voor we in dFilm acties bioscoopteams kunnen samenst 1Luxor Hoogeveen 2. Movie Unlimited in Kampen, schoten en Zevenaar 3. CineMec Ede Alle deelnemers hartelijk dank de inzendingen en graag horen 2009, voor elke editie van Hollan Nieuws, wat iedereen weer aan heeft bedacht en georganiseerc 'You're giving away all our best tricks.' (Eddie Deezen als Malvin in War Games)

Holland Film Nieuws | 2008 | | pagina 46