jlll m TRAILERS HFN genoeg van hun minimuminkomen en vallen voor de lokroep van het grote geld. Ze besluiten mee te helpen met mensensmokkel over de bevroren St. Lawrence rivier. Hoofdrollen: Melissa Leo, Misty Upham, Michael O'Keefe, Mark Boone Junior Regie: Courtney Hunt Genre: drama Distributie: A-Film Quality Release: 5 februari 2009 Spion van Oranje Verhaal: Net als in Filmpje! geeft Paul de Leeuw weer gestalte aan een duo, in dit geval een tweeling. De een is een onhandige modeontwerper die wordt ingeschakeld als zijn broer een terroristische aanslag op Nederland voorbereid. Met een keur aan BN-ers in hoofd- en bijrollen. Hoofdrollen: Paul de Leeuw, Jennifer Hoffman, Najib Amhali, Hans Kesting, Nelly Frijda Regie: Tim Oliehoek Genre: actie, komedie Distributie: A-Film Entertainment Release: 5 februari 2009 Kan door huid heen Verhaal: Het verhaal van een vrouw vanaf het mo ment dat haar leven door een aanranding ruw wordt verstoord. Door helemaal opnieuw te beginnen, denkt ze zich er overheen te kunnen zetten, maar niets blijkt minder waar. Hoofdrollen: Rifka Lodeizen, Chris Borowski, Wim Opbrouck Regie: Esther Rots Genre: drama Distributie: Benelux Film Distributors Release: 5 februari 2009 Eldorado Verhaal: In zijn tweede regiefilm speelt Boudi Lanners zelf de hoofdrol van een autoverkoper die een jonge heroïneverslaafde betrapt tijdens een inbraak in zijn opion van Oranje. A-Film Entertainment Eldorado. Filmmuseum huis. Hij besluit hem eigenhandig naar zijn ouders terug te brengen. De Belgische inzending voor de Oscars. Hoofdrollen: Boudi Lanners, Fabrice Adde, Philippe Nahon, Didier Toupy, Francpise Chichéry Regie: Boudi Lanners Genre: drama Distributie: Filmmuseum Release: 5 februari 2009 Synecdoche, New York Verhaal: Na zijn briljante, gestoorde scenario's voor Adaptation. en Eternal Sunshine of the Spotless Mind zijn we natuurlijk erg benieuwd naar het regiedebuut van Charlie Kaufman. Het klinkt weer behoorlijk maf: een toneelregisseur die in een leegstaand gebouw een hele stad nabouwt. Hoofdrollen: Philip Seymour Hoffman, Catherine Kee- ner, Michelle Williams, Jennifer Jason Leigh Regie: Charlie Kaufman Genre: komedie Distributie: Paradiso Entertainment Release: 5 februari 2009 Spook fijd met Laban (nl) Verhaal: Vader Spook laat het spookje Laban zijn eng ste spookgeluiden horen. Het kleine spookje wil net zo angstaanjagend gevaarlijk klinken als zijn papa, maar uit zijn mond komen alleen maar aardige geluidjes. Ook is hij bang in het donker. Niet echt handig als je een spook bent. Stemmen: nog niet bekend Regie: Per Ahlin, Alicja Jaworski, Karin Nilsson, Lasse Persson Genre: animatie Distributie: Twin Film Release: 5 februari 2009 Doubt Verhaal: Acterende zwaargewichten Meryl Streep en Philip Seymour Hoffman nemen het tegen elkaar op in deze toneelverfilming die zich afspeelt in een school tou have no nghttoact on your own! You have no nght! (Philip Seymour Hoffman als Father Flynn in Doubt)

Holland Film Nieuws | 2008 | | pagina 64