HFN Beverly Hills (hihuohua The Reader Gran Torino TEASERS Films om de komende maanden in de gaten te houden. Het laat zich raden dat iedere exploitant die in febru ari de familiefilm Hondenhotel draait, de trailer gaat vertonen van Beverly Hills Chihuahua (als je die gaat draaien). Want als er een kans is voor doelgroepge richte promotie, dan is het wel op dat moment. Tip: zorg ervoor datje de bezoekers van Hondenhotel b\\ de uitloop ook alvast een flyer van de Chihuahua's in de handen drukt (wellicht met een leuk actieaanbod?), want dan blijft het wat beter hangen... Beverly Hills Chihuahua gaat over Chloe, een chihuahua met een glamorous leven in het decadente Beverly Hills. Ze komt in de problemen als ze in Mexico de weg kwijtraakt. Hoofdrollen(ov): Drew Barrymore (stem), Salma Hayek (stem), Piper Perabo Regie: Raja Gosnell Distributeur: Walt Disney Studios Motion Pictures Releasedatum: 22 april 2009 Wat heeft Stephen Daldry toch een geweldige neus voor mooie verhalen! 'Stephen wie?', zeg je wellicht. Maar de naam zal je onmiddellijk weer meer zeggen als we eraan toevoegen dat hij met Billy Elliot en The Hours eerder al bewees niet alleen een goede neus te hebben voor de verhalen, maar ze ook prachtig naar het witte boek weet te vertalen. Voor The Reader, gebaseerd op de roman van Bernhard Schlink, kon Daldry beschikken over het talent van Kate Winslet en Ralph Fiennes. Fiennes is de voormalige rechtenstu dent Michael Berg die terugkijkt op zijn relatie met een oudere vrouw tijdens de Tweede Wereldoorlog. Hoofdrollen: Kate Winslet, Ralph Fiennes, David Kross Regie: Stephen Daldry Distributeur: Benelux Film Distributors Releasedatum: 2 april 2009 Het lijkt wel of de inmiddels 78-jarige Clint Eastwood het werktempo nog even omhoog gooit, want zijn regiefilm Changeling is nog maar net uit, of de nieuwe Eastwood staat al aangekondigd. 12 maart verschijnt Gran Torino. Daarin speelt Eastwood zelf ook weer eens de hoofdrol. Zoals we dat inmiddels een beetje van hem gewend zijn, kruipt hij weer in de huid van een door levenservaring somber en chagrijnig gewor den man die tot nieuwe inzichten komt. Ditmaal is hij voormalig Korea-veteraan Walt Kowalski die het aan de stok krijgt met een bende als hij het onbedoeld opneemt voor zijn buren. Hoofdrollen: Clint Eastwood, Cory Hardict Regie: Clint Eastwood Distributeur: Warner Bros. Releasedatum: 12 maart 2009 iot a hero.' (Clint Eastwood als Walt Kowalski in Gran Torino)

Holland Film Nieuws | 2008 | | pagina 7