iy m TRAILERS HFN Los Abrazos Rotos Verhaal: Een blinde Spaanse scenarioschrijver met de naam Harry Caine; dan kun je er donder op zeggen dat er iets niet in de haak is. Vooral als hij in de flash backs nog kan zien. Langzaam komen we te weten hoe hij zijn naam en zicht heeft verloren. Hoofdrollen: Penélope Cruz, Lluis Homar, Blanco Portillo, José Luis Gómez, Tamar Novas Regie: Pedro Almodóvar Genre: drama Distributie: Cinéart Release: 27 augustus 2009 Bandslam Verhaal: Tiener Will is het pispaaltje van de school en daarom erg blij als hij met zijn moeder verhuist naar New Jersey. Daar leert hij twee leuke meiden kennen en wordt hij de manager van een schoolbandje dat meedoet met de muziekwedstrijd Bandslam. Hoofdrollen: Gaelan Connell, Vanessa Hudgens, Alyson Michalka, Lisa Kudrow, Scott Porter Regie: Todd Graff Genre: komedie, muziek Distributie: Independent Films Release: 27 augustus 2009 Inglourious Basterds Verhaal: De opzettelijk verkeerd gespelde bastaards uit de titel vormen een groepje joods-Amerikaanse soldaten. Hun missie tijdens de Tweede Wereldoorlog is simpel: zoveel mogelijk nazi's over de kling jagen op zo gruwelijk mogelijke wijze. Hoofdrollen: Brad Pitt, Mélanie Laurent, Eli Roth, Christoph Waltz, Diane Kruger, Michael Fassbender Regie: Quentin Tarantino Genre: actie, oorlog Distributie: Universal Pictures International Release: 27 augustus 2009 My Sister's Keeper Verhaal: Haal de zakdoeken maar uit de kast: het Los Abrazos Rotos. Cinéart. My Sister's Keeper. Warner Bros./20th Cen- tury Fox. wordt weer ouderwets brullen bij dit familiedrama. Een meisje is geboren om als donor te dienen voor haar doodzieke zus. Als ze wat ouder wordt, begint ze daar tabak van te krijgen en wil ze haar eigen leven leiden. Hoofdrollen: Abigail Breslin, Cameron Diaz, Sofia Vas- silieva, Jason Patric, Alec Baldwin Regie: Nick Cassavetes Genre: drama Distributie: Warner Bros. 20th Century Fox Release: 27 augustus 2009 The Final Destination (3D) Verhaal: Na drie Final Destination-V\\ms is het gegeven wel zo'n beetje bekend. Een groep vrienden ontsnapt aan de dood - deze keer op een racebaan - en merkt vervolgens dat Magere Hein ze alsnog komt halen. Hoofdrollen: Krista Allen, Bobby Campo, Nick Zano, Mykelti Williamson, Shantel VanSanten Regie: David R. Ellis Genre: horror Distributie: Warner Bros. Release: 3 september 2009 Funny People Verhaal: Het lachen vergaat de succesvolle komiek George als hij te horen krijgt dat hij nog hoogstens een jaar te leven heeft. Hij besluit die tijd goed te besteden en ontfermt zich over het aanstormende komische talent Ira. Hoofdrollen: Seth Rogen, Adam Sandler, Leslie Mann, Eric Bana, Jonah Hill, Jason Schwartzman Regie: Judd Apatow Genre: komedie Distributie: Universal Pictures International Release: 3 september 2009 Verhaal: Shane Acker scoorde een Oscar-nominatie met zijn korte animatiefilm 9 en hij kreeg de kans om een avondvullende versie te maken. Hoofdpersoon 9 is een soort lappen pop wiens soortgenoten worden bedreigd door vernietigende machines. Did anybody ever teil you, you have a very scary accent? (Adam Sandler als George Simmons in Funny People)

Holland Film Nieuws | 2009 | | pagina 22