Picture this... m QUIZ HFN Raad uit welke negen films de afgebeelde uitsneden afkomstig zijn en je maakt kans op een leuk filmpakket. Ontdek aan de hand van deze beelden welke film er binnen kort in de bioscoop gaat draai en. Doe mee en win... Door Jeroen Huijsdens Bij elke foto staat welke letter uit de titel van de afgebeelde film je moet no teren. Samen vormen ze de eerste negen letters van een nieuwe bioscoop film. Stuur de titel van die film op en je maakt kans op een leuke prijs. Uitslag vorige quiz Het antwoord van de vorige keer was: Alice in Wonderland. Uit alle goede inzendingen is een winnaar getrokken. Dat is geworden Tamara van Mierlo werkzaam bij Utopolis Almere. Van harte gefeliciteerd! De prijzen werden beschikbaar gesteld door 20th Century Fox. 1 e letter De zevende letter in 2e letter deze filmtitel. filmtitel. De eerste letter in deze 4e letter De vierde letter in deze filmtitel. 5e letter De derde letter van het tweede woord in deze filmtitel. 7e letter De eerste letter van het tweede woord in deze filmtitel. 8e letter De eerste letter van het tweede woord in deze filmtitel. Een tipje van de sluier: de hoofd rolspeelster werd in een klap beroemd door haar voortreffe lijke imitatie van een Amerikaanse politica. Stuur je antwoord voor 26 mei aanstaande naar: Holland Film Nieuws Van Eeghenstraat 34 1071 GH Amsterdam Of mail je antwoord naar: quiz@hollandfilmnieuws.nl 3e letter De eerste letter in deze filmtitel. 6e letter De derde letter van het eerste woord in deze filmtitel. 9e letter De laatste letter in deze filmtitel. 'I want you to fill in the

Holland Film Nieuws | 2010 | | pagina 11