Love Unlimited in de bios HFN Game-rapport THE GAME Een hele week lang kon men genieten van romantiek Eindcijfer: 7,5 EB Valentine's Week bij Movie Unlimited Movie Unlimited organiseerde in februari een fantastische week rond de première van Valentine's Day in hun bioscopen. Een week vol love in Almelo, Kampen en Zevenaar. Door Riet legers Een permanente stroom van acties, dat is waar de redactie van Holland Film Nieuws en niet te vergeten het bioscooppubliek in Almelo, Kampen en Zevenaar op wordt getrakteerd. De actie rond de romantische film Valentine's Day beperkte zich niet tot een avond. Een hele week lang kon men genieten van alle romantiek die Valentijs- dag met zich mee kan brengen tijdens de Ladies Only Night, Girlzz Night, Date Night, Friends Night, de Puppy Love-avond en Stuur de promoties van afgelo pen periode voor elke editie van Holland Film naar thegame@ hollandfilmnieuws.nl, voorzien van beeldmateriaal en een korte toelichting. Voor elke inzending krijgt men punten. In december wordt bekendgemaakt wie zich het Beste Bioscoopteam van 2010 mag noemen. Dat team wint een mooi prijzenpakket. Uiteraard gaat dit gepaard met een feestje. Doe dus mee met The Game en stuur de inzendingen naar thegame@hollandfilm- nieuws.nl uiteraard een bijzonder feest op 14 februari. Tijdens deze Valentine's Week ontving Movie Unlimited ook talloze zelfgemaakte Valen- tijnskaarten waarmee men een romantische avond uit met diner voor-twee en een Love Arrange ment bij een film naar keuze kon winnen. Reglement. The Game is een spel bedoeld om bioscoopmedewerkers in beweging te brengen om pro motieactiviteiten te organiseren en daarmee kans te maken op de titel Beste Bioscoopteam van 2010. Ingezonden promotie: Een week lang acties rond de premiè re van de romantische film Valentine's Day. Afkomstig van: Movie Unlimited Almelo, Kampen en Zevenaar. Creativiteit: 7,5 Juryrapport: 'Het is niet zomaar wat, een volle week met acties regelen voor een romantische film. Maar men slaagde er in het publiek elke avond iets nieuws voor te schotelen.' Vernieuwend: 8 Juryrapport: 'Nog niet eerder hoor den wij over een actie die maar liefst een week lang elke dag iets nieuws bracht. Zo promoot men een film!' Uitvoering: 8 Juryrapport: Het ontbrak de bezoe kers aan niets. Drankjes, versnaperin gen, goodie bags, dansacts, shows: men werd getrakteerd op een fantas tische avond uit.' Communicatie: 7 Juryrapport: 'Met de communicatie zit het wel goed bij Movie Unlimited. De nieuwsbrief, de snelle communicatie op Hyves en uiteraard veel belang stelling in de plaatselijke en regionale pers. 'My closest relationship is with my Blackberry, Thank God it vibrates!' (Jessica Biel als Kara Monahan in Valentine's Day)

Holland Film Nieuws | 2010 | | pagina 29