FIGI& Slot Zeist Zo zag je 3D nooit eerder! Hotel Theater Figi Slot Zeist is een verrassend veelzijdige organisatie met twee bijzondere locaties en daarmee een uitdagende werkgever. De vele bedrijfsonderdelen van dit gerenommeerde familiebedrijf staan samen garant voor een unieke, gastvrije omgeving waar zowel zakelijke als particuliere gasten in een ongedwongen sfeer kunnen genieten. Zo beschikt Figi over congresvoorzieningen, een theater, bioscoop, hotel, restaurant, theatercafé, een espressobar en een brasserie. Slot Zeist is een stijlvolle locatie voor feestelijke bijeenkomsten en congressen. Met een hecht team dat goed kan samenwerken werken we hier dagelijks aan. Wil jij hieraan bijdragen? Voor onze bioscoop zijn wij per direct op zoek naar een FILM OPERATEUR binnenkort meer op... www.d2.eu/countdown of Cinema Expo 2010. In deze functie ben je verantwoordelijk voor: de kwaliteit van de films en houd je je bezig met het monteren van de filmdelen en het inregelen en controleren van de apparatuur; het oplossen van storingen en je voert reparaties uit; het onderhoud van de filmcabines en de film-, geluid- en belichtingsapparatuur; het verzorgen van audiovisueel technische ondersteuning van onder andere theatervoorstellingen, concerten, congressen en vergaderingen in onze kleine en grote zalen. Wij zoeken jou als je aantoonbare werkervaring als filmoperateur hebt en/of een diploma Operateur A bezit, of bereid bent deze opleiding te volgen. Tot slot ben je maximaal vijf dagen per week op roosterbasis flexibel inzetbaar, met name in de avonduren. Interesse? Je kunt jouw motivatiebrief en CV mailen naar vacatures@figi.nl Kijk voor een uitgebreide beschrijving van de vacature op onze website www.figi.nl FESTIVAL DE CANNES film instituut nederland

Holland Film Nieuws | 2010 | | pagina 32