m TRAILERS HFN en al doende een complot op het spoor komt. Hoofdrollen: Ewan McGregor, Pierce Brosnan, Olivia Williams, Kim Cattrall, Tom Wilkinson Regie: Roman Polanski Genre: thriller Distributie: Benelux Film Distributors Release: 20 mei 2010 Win/Win Verhaal: De eenvoudige Ivan ziet patronen in getal len en wordt daardoor een succesvolle handelaar. Hij maakt een bliksemcarrière, maar de eenzaamheid slaat toe. Een genadeloze blik op winnaars en verlie zers in de dealing rooms aan de Amsterdamse Zuidas Hoofdrollen: Oscar van Rompay, Leon Voorberg, Halina Reijn, Hans Kesting, Phi Nguyen Regie: Jaap van Heusden Genre: drama Distributie: Cinema Delicatessen Release: 20 mei 2010 A Nightmare on Elm Street Verhaal: In de jaren tachtig zorgde Freddy Krueger, de man met de vlijmscherpe handschoenen, ervoor dat hele volksstammen niet meer durfden te gaan slapen. We zijn benieuwd of dat effect straks ook kan worden toegedicht aan deze nieuwe variant. Hoofdrollen: Jackie Earle Haley, Katie Cassidy, Kyle Gallner, Rooney Mara, Kellan Lutz Regie: Samuel Bayer Genre: horror, fantasy, thriller Distributie: Warner Bros. Release: 20 mei 2010 Centurion Verhaal: In het jaar 117 is het Romeinse rijk immens groot, maar in Noord-Brittannië is er een groepje Picts dat moedig weerstand biedt. Als het legioen van generaal Virilius wordt belaagd, wordt hij gevangen genomen en begint voor zijn mannen een bittere A Nightmare on Elm Street. Warner Bros. Sex the City 2. Warner Bros. overlevingsstrijd. Hoofdrollen: Michael Fassbender, Dominic West, Olga Kurylenko, David Morrissey Regie: Neil Marshall Genre: actie, avontuur Distributie: A-Film Entertainment Release: 27 mei 2010 Life During Wartime Verhaal: Regisseur Todd Solonz schreef weer zijn eigen scenario waarin mensen worstelen met zichzelf en elkaar. Pedofiel Bill zit achter tralies en zijn vrouw Trish wil met een 'normale' man trouwen, maar het is de vraag of haar twee zoons dat zullen accepteren. Hoofdrollen: Ciaran Hinds, Shirley Henderson, Allison Janney, Michael Lerner Regie: Todd Solondz Genre: drama, komedie Distributie: A-Film Quality Release: 27 mei 2010 Sex the City 2 Verhaal: Na zes jaar als succesvolle televisieserie en een eerste bioscoophit, was een vervolgfilm een kwes tie van tijd. Het draait nog steeds om de vier vriendin nen Carrie, Samantha, Charlotte en Miranda, die in New York lief en leed met elkaar delen. Hoofdrollen: Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis, Cynthia Nixon Regie: Michael Patrick King Genre: komedie Distributie: Warner Bros. Release: 27 mei 2010 Ajami Verhaal: Ajami is een wijk in Tel Aviv waar joden, moslims en christenen wonen. We volgen vijf verhaal lijnen die zich afspelen in het dagelijkse leven in deze Israëlische wijk. Langzaam raken al die verschillende levens onlosmakelijk met elkaar verbonden. Hoofdrollen: Fouad Habash, Ibrahim Frege, Eran nothing to worry about. This wont hurt one, little, bit.' (Jackie Earle Haley als Freddy Krueger in Nightmare on El,

Holland Film Nieuws | 2010 | | pagina 35