m Cast Colofon HFN CAST COLOFON Benoe mingen, verhui zingen en andere zaken. Esther de Groot 26 februari was de laatste werkdag van interim-salesma nager Esther de Groot bij Independent Films. Het is nog niet bekend wie Esther gaat vervangen en wat zij gaat doen. Ida Sesselaar Begin maart werd bekend gemaakt dat marketing- en pu- blicHeitsmedewerkster Ida Sesselaar niet meer werkzaam is bij Universal Pictures International. Haar werkzaamhe den zijn overgenomen door Femke Verhulst die al werk zaam was op het kantoor van UPI. Sander Hendrickx Na een klein jaar bij Benelux Film Distributors te hebben gewerkt, maakt marketing- en promotiemanager Sander Hendrickx de overstap naar de AVRO. Zijn taken bij BFD worden tijdelijk overgenomen door Myreille Dekkers. Engel Veld Jorien Scholtens Wegens persoonlijke omstandigheden heeft Engel Veld tot haar spijt en die van het bestuur haar dienstverband per 1 maart moeten beëindigen. Haar opvolgster als ambtelijk secretaris-onderzoeker is Jorien Scholtens. Zij is afgestudeerd Film- en Televisiewetenschapster aan de Universiteit Utrecht. Errol Nayci Voormalig directeur van LOC Film Distribution, Errol Nayci, is op freelancebasis begonnen bij IDTV Film als producer of marketing and distribution (pmd) bij de film Pizzamaffia. In die hoedanigheid is hij de schakel tussen de producent, de financiers en de distributeur. Rosalyn van Eldik Rosalyn van Eldik is aangenomen als assistent van Jan van Dommelen bij E.T. Programmatie in Utrecht. Rosalyn studeerde eerst Media en Cultuur aan de Erasmus Uni versiteit Rotterdam. Daarna verrichtte zij aan de Univer siteit Utrecht, in het kader van een stage bij de Stichting Filmonderzoek, onderzoek naar de prijsgevoeligheid van het bioscooppubliek. Fredau Buwalda Fredau Buwalda is door Film in Friesland aangetrokken als programmeur om de boeking van de filmhuizen in Leeuwarden en de Noordelijke provincie te verzorgen. Buwalda rondt momenteel haar studie Kunsten, Cultuur en Media af aan de Rijksuniversiteit Groningen. Zij is 1 april begonnen met haar werk bij Film in Friesland. Rik Vermeulen Nienke de Haan Het Noordelijk Film Festival was zo te spreken over het werk van de festivalsprogrammeurs Rik Vermeulen en Nienke de Haan dat het festival de samenwerking met het duo heeft verlengd. Beide zijn dan ook betrokken bij het festival dat dit jaar plaatsvindt van 10 tot en met 14 november. Priscilla Wattimena Natasja Wielandt Eind maart nam Priscilla Wattimena na vijfenhalf jaar af scheid van The Publicity Company, het pr-bureau van Trix van Alphen. Priscilla is inmiddels begonnen als medewer ker publiciteit bij Theater Carré. Priscilla's werkzaamhe den worden overgenomen door Natasja Wielandt. Gamila Ylstra Ido Abram Gamila Ylstra is benoemd tot nieuwe directeur van het Binger Filmlab. Ylstra, momenteel nog projectleider van de werkgroep digitale cinema, gaat 1 september aan haar nieuwe baan beginnen. Ze volgt Ido Abram op die per 1 mei naar EYE gaat. Ate de Jong treedt in de tussen tijd op als interim-directeur van het Binger Filmlab. Uitgever Stichting Holland Film Land Hoofdredacteur Jeroen Huijsdens Eindredacteuren Riet Zegers en Jeroen Huijsdens Bladcoördinator Riet Zegers Redacteuren Lucia Alleman, Romy van Krieken, Robbert Blokland, Frank de Neeve, Erik Lanshof, Dirk de Lille, Hans Pos (columnist) Illustrator Berend Jan Kompanje Beeldredactie, art direction en vormgeving image./Tanja van Rooden E-mail: tanja@hollandfilmnieuws.nl Advertenties Riet Zegers Redactieadres Van Eeghenstraat 34 1071 GH AMSTERDAM Telefoon: 020-6793843 E-mail: info@hollandfilmnieuws.nl Drukwerk Van Noort Printing BV Holland Film Nieuws is een uitgave van de Stichting Holland Film Land. Het magazine wordt op basis van controlled circulation zes keer per jaar gratis verspreid onder de medewerkers van de leden van de Ne derlandse Vereniging van Bioscoopexploi tanten (NVB). Overige geïnteresseerden kunnen een abonnement aanvragen. Dit kost 35 euro (exclusief BTW) per jaargang. Abonnementen zijn aan te vragen via 020- 6793843. Niets uit deze uitgave mag worden overge nomen zonder bronvermelding en uitdrukke lijke goedkeuring van de uitgever. Aan arti kelen en/of uitspraken kunnen geen rechten worden ontleend. Vrienden van Holland Film Nieuws Holland Film Nieuws kan worden uitgegeven dankzij een bijdrage van de hoofdsponsor, de Nederlandse Vereniging van Bioscoop exploitanten (NVB). Voorts dankt Holland Film Nieuws haar voortbestaan aan loyale adverteerders die wij kortweg de Vrienden van Holland Film Nieuws noemen. Het zijn: De Nederlandse Vereniging van Bioscoop exploitanten (hoofdsponsor), Action Freight, Actionsign, Alcons Audio, Benelux Film Distri butors, Bridge Entertainment Group, Cinéart Nederland BV, CineFox, Coca-Cola Enterpri ses Nederland BV, Compeso GmbH, Digital Genius, Digital Darwin, EYE Film Instituut Nederland, Fox Media, FTT-Filmtronics BV, Huizenga Group, Independent Films, Jean Mineur Mediavision, Jimmy Products, KTS/ ReBiTicks Software BV, Paradiso Entertain ment, Rosbeek Techniek, Stichting Filmtrans- port NVF/Filmcentrale, Universal Pictures International (Netherlands) BV, Walt Disney Studios Motion Pictures (Netherlands), War ner Bros. Pictures International Holland. HFN kan worden verstuurd dankzij de Ne derlandse Vereniging van Filmverhuurders (NVF) en Gofilex. 16e jaargang nummer 93 april 2010 Holland Film Nieuws, het magazine voor het film- en bioscoopbedrijf 'It's my job to keep you alive. not succeed. Not with all of you.' (Stephen Lang als Kolonel Quaritch in Avatar)

Holland Film Nieuws | 2010 | | pagina 38