Marmaduke The Twilight Saga: Eclipse Shrek Forever After TEASERS Films om de komende maanden inde gaten te houden. Het werken met honden is Owen Wilson in Marley Me zo bevallen, dat hij er in de huid van een wilde kruipen. In wat belooft een vrolijke familiefilm voor de zomer te worden geeft Wilson zijn stem aan de Deense dog Marmaduke. Samen met het gezin waar hij toe be hoort verhuist hij van Kansas naar Californië. Problemen kunnen natuurlijk niet uitblijven met zo'n groot beest in de buurt. De oorsprong van de filmavonturen van de Deense dog ligt in de cartoon van animator Brad Anderson. Hij bedacht Marmaduke in 1954 en tekent hem tot op de dag van vandaag. Stemmen: Owen Wilson, Emma Stone, Ron Perlman Hoofdrollen: Debbie Winslow, William H. Macy Regisseur: Tom Dey Distributeur: Warner Bros./20th Century Fox Releasedatum: 22 juli 2010 Naar het schijnt gilden sommige tienermeiden bij be paalde voorstellingen van New Moon, de tweede film uit de Twilighfreeks, hun longen uit hun lijf op het moment dat hoofdrolspeler Robert Pattinson zijn blouse uittrok. Ex ploitanten kunnen zich vast voorbereiden dat deze groep al kaarten wil reserveren voor deel drie, want Eclipse is vanaf 30 juni te zien. Daarin staat Bella voor de moei lijke keuze om zich te keren tot de vriendelijke vampier Edward of de welwillende weerwolf Jakob. Na Eclipse moeten de fans weer even geduld opbren gen, want de vierde film uit de serie, Breaking Dawn, staat in de Verenigde Staten gepland voor 2011Wan neer de film in Nederland uitkomt is nog niet bekend. Hoofdrollen: Robert Pattinson, Kristen Stewart, Taylor Lautner, Dakota Fanning Regisseur: David Slade Distributeur: Independent Films Releasedatum: 30 juni 2010 Het is alweer driejaar geleden dat Shrek, Fiona, Don key en Puss in Boots voor het laatst over het witte doek paradeerden. Het succes was ook toen weer zo groot dat een vierde deel niet kon uitblijven. Zeker ook al niet omdat DWA-baas Jeffrey Katzenberg zo'n enorme pleitbezorger van 3D is, dat ook Shrek wel een extra dimensie moest krijgen. In Shrek Forever Afterlaat de wat verveelde ogre zich verleiden tot een betovering die ervoor zorgt dat alles anders wordt en niemand van zijn vrienden hem meer herkent. Stemmen: Mike Myers, Cameron Diaz, Eddie Murphy, Antonio Banderas Regisseur: Mike Mitchell Distributeur: Universal Pictures International Releasedatum: 7 juli 2010 Why didn't you say so: magical trar ■>ns are my speaalty. (Walt Dohrn als Kumpelstiltskin in ohrek rorever After)

Holland Film Nieuws | 2010 | | pagina 7