Vrijkaarten vissen in Luxor Hoogeveen Game-rapport HFN Piranha veroorzaakt hype Dat het team van Albert-Jan Vos nergens voor terug deinst is inmid dels in heel Nederland bekend. Maar naar vrijkaartjes vissen in een bak met een levende piranha, dat haalde zelfs het nieuws in het bui tenland. Via de webcam was Gerrit dag en nacht te volgen. Eindcijfer: 9- El Door Riet Zegers Dit keer geen persberichten, maar een simpel berichtje via Twitter. Voor de promotie van Piranha 3D besloot het Luxor-team het over deze boeg te gooien. Sponsor Aqua-fish in Hoogeveen regelde een aquarium met een levensechte piranha die Gerrit werd gedoopt. Via de webcam kon Gerrits doen en laten dag en nacht worden gevolgd. Door deze stunt werd de website van Luxor duizenden malen vaker bezocht dan normaal. In het aquarium konden waaghal zen vissen naar een vrijkaartje. Dit nieuws deed veel stof opwaaien en door kranten, radio en spraakma kende tv-programma's opgepikt. Zelfs in onze buurlanden was er aan belangstelling geen gebrek. Gelukkig vloeide het bloed alleen maar in de film, Gerrit hield zich gedeisd. Eind september kwam er weer een eind aan zijn tijdelijke logeerpartij in Luxor en de kans is groot dat hij alle belangstelling heel erg missen gaat. Realement The Game is bedoeld om bios coopmedewerkers promotieac tiviteiten te laten organiseren en kans te maken op de titel Beste Bioscoopteam van 2010. Stuur de promoties van afgelopen periode naar thegame@holland- filmnieuws.nl, voorzien van beeld materiaal en een toelichting. Voor elke inzending krijgt men punten. In december wordt bekendgemaakt wie zich het Beste Bioscoopteam van 2010 mag noemen. Doe dus mee aan The Game en stuur de in zendingen naar thegame@hol- landfilmnieuws. nl Een waaghals in Luxor. Foto Marcel Jurian de Jong. Ingezonden promotie: Vrijkaarten vissen bij de release van Piranha 3D Afkomstig van: Luxor theater Hoogeveen Creativiteit: 8,5 Juryrapport: 'Deze actie bedenken was tot daar aan toe, maar het rea liseren... Dankzij sponsor Aqua-fish lukte het uiteindelijk een echte piranha tijdelijk een warm bad te bieden in de bioscoop.' Twitter verspreidde het nieuws ra zendsnel. Een link naar het nieuwsitem op de website zorgde voor duizenden extra bezoeken. Bovendien was de pi ranha daar ook via de webcam dag en nacht te volgen.' Uitvoering:8 Juryrapport: 'Een prominente plaats in de bioscoop voor het grote aquarium met daarin piranha Gerrit gaf volop belangstelling van de bioscoopbezoe kers. De echte durfallen waagden het te graaien naar een vrijkaartje. En de webcam registreerde alles.' Communicatie: 10 Juryrapport: 'Na het Twitter-bericht belde het ANP al direct wat het be gin betekende van overstelpende media-aandacht in binnen- en buiten land. Kranten, radio en tv... Betere aandacht voor een film is bijna niet denkbaar. Luxor Hoogeveen heeft het weer voor elkaar gekregen!' What's going on over there? (Steven R. McQueen als Jake Forester in Piranha 30)

Holland Film Nieuws | 2010 | | pagina 25