HFN TRAILERS EB The Forgotten Space Verhaal: Aan de hand van documentaire-, geënsceneer de en archiefbeelden wordt een beeld geschetst van het wereldwijde containervervoer over zee. Uiteraard ook de daarmee gepaard gaande problematiek en de mobiel geworden arbeid, geldstromen en productiemid delen. Regie: Allan Sekula, Noël Burch Genre: documentaire Distributie: Amstelfilm Release: 18 november 2010 Des Hommes et des Dieux Verhaal: In een bergklooster leeft een aantal Franse monniken in harmonie met hun islamitische dorpsgeno ten. Het geweld in de regio neemt toe, maar ze wei geren de bescherming van het leger. Als ze gewonde terroristen behandelen, zijn de autoriteiten woedend. Hoofdrollen: Lambert Wilson, Michael Lonsdale, Olivier Rabourdin, Philippe Laudenbach Regie: Xavier Beauvois Genre: drama, oorlog Distributie: Benelux Film Distributors Release: 18 november 2010 Fair Game Verhaal: Dit is weer zo'n ongelooflijk verhaal dat het wel waar moet zijn en inderdaad. Bij het Plamegate- schandaal werd de identiteit van een ClA-agente gelekt, omdat haar man een voor de regering Bush te kritisch stuk over leugens rond de Irak-oorlog schreef. Hoofdrollen: Sean Penn, Naomi Watts, Noah Emmerich, Ty Burrell, Sam Shepard, Bruce McGill Regie: Doug Liman Genre: thriller Distributie: Entertainment One Release: 18 november 2010 Lola Verhaal: Twee bejaarde vrouwen raken betrokken bij een moordzaak. De een is de oma van het slachtoffer en de ander is de oma van de hoofdverdachte. Ze Fair Game. Entertainment One. De eefc/ub. Benelux Film Distributors. proberen allebei geld bij elkaar te sprokkelen: de een voor de begrafenis, de ander voor de borgsom. Hoofdrollen: Anita Linda, Rustica Carpio, Tanya Gomez, Jhong Hilario, Ketchup Eusebio Regie: Brillante Mendoza Genre: drama Distributie: EYE Film Instituut Release: 18 november 2010 El mal ajeno Verhaal: Als Sara zelfmoord probeert te plegen, wijst haar man met een beschuldigende vinger naar haar arts Diego. Het komt tot een confrontatie waarbij Diego wordt neergeschoten. Uren later herinnert hij zich slechts het geluid van een schot... Hoofdrollen: Belén Rueda, Eduardo Noriega, Angie Cepeda, Javier Coll, Carlos Leal, Clara Lago Regie: Oskar Santos Genre: drama Distributie: Wild Bunch Release: 18 november 2010 De eefc/ub Verhaal: Karen en Michel verhuizen naar een villawijk waar zij zich aansluit bij de eetclub. Als de zelfmoord van een van de leden de relaties onder druk zet, komt Karen erachter dat iedereen geheimen heeft. Lezers van Saskia Noorts boek mogen niks verklappen. Hoofdrollen: Bracha van Doesburgh, Halina Reijn, Peter Paul Muller, Angela Schijf, Birgit Schuurman, Thom Hoffman Regie: Robert Jan Westdijk Genre: thriller Distributie: Benelux Film Distributors Release: 25 november 2010 Copacabana Verhaal: Babou kan het niks schelen wat andere men sen van haar denken. Dat verandert als blijkt dat haar dochter haar niet heeft uitgenodigd voor haar bruiloft omdat ze zich voor haar moeder schaamt. Babou wil 'You have no idea what we can and cannot do.' (Naomi Watts als Valerie Plame in Fair Game)

Holland Film Nieuws | 2010 | | pagina 40