m HFN hoe dan ook het respect van haar dochter terugwinnen. Hoofdrollen: Isabelle Huppert, Lolita Chammah, Aure Atika, Noémie Lvovsky, Luis Rego Regie: Mare Fitoussi Genre: drama Distributie: Cinéart Release: 25 november 2010 Verhaal: Tienermeisje Ree woont met haar broertje, zusje en zieke moeder in de bergen. Wanneer zij hoort dat haar vader hun huis als borg heeft opgegeven om onder zijn straf uit te komen, gaat ze hem zoeken. De winnaar van de Grand Jury prijs op het Sundance Filmfestival. Hoofdrollen: Jennifer Lawrence, John Hawkes, Lauren Sweetser, Shelley Waggener, Kevin Breznahan Regie: Debra Granik Genre: drama, thriller Distributie: Paradiso Entertainment Release: 25 november 2010 Scott Pilgrim vs. the World Verhaal: Na Shaun of the Deaden Hot Fuzz gaat Edgar Wright weer helemaal uit zijn dak met dit vlees geworden stripverhaal. Als Scott het meisje van zijn dro men ontmoet, is haar liefde winnen de minste van zijn zorgen. Dat zijn namelijk haar zeven gevaarlijke exen. Hoofdrollen: Michael Cera, Mary Elizabeth Winstead, Kieran Culkin, Anna Kendrick, Jason Schwartzman Regie: Edgar Wright Genre: komedie, actie Distributie: Universal Pictures International Release: 25 november 2010 Verhaal: Deze film is beslist niet geschikt voor mensen met claustrofobie, want het gros van de tijd bevindt de hoofdpersoon zich in een kist onder de grond. Hij heeft- alleen een aansteker, een telefoon en een zaklamp bij zich om te overleven. Zal dat lukken? Hoofdrollen: Ryan Reynolds, Samantha Mathis, Stephen Scott Pilgrim vs. the World. Uni versal Pictures International. Rapunzel. Walt Disney Studios Motion Pictures. Tobolowsky, José Luis Garcia Pérez Regie: Rodrigo Cortes Genre: thriller Distributie: Entertainment One Release: 25 november 2010 Het geheim Verhaal: De achtjarige Ben leert goochelen en is gefas cineerd door de grote verdwijntruc. Als zijn vriendinnetje Sylvie echter in rook opgegaan lijkt te zijn, ontaardt dit in een landelijk schandaal dat Ben en zijn familie meesleurt in een spannend avontuur. Hoofdrollen: Thor Braun, Theo Maassen, Chantal Jan- zen, Daan Schuurmans, Caroline de Bruijn Regie: Joram Lürsen Genre: familiefilm Distributie: A-Film Distribution Release: 1 december 2010 Rapunzel (nl/ov) Verhaal: Het bekende sprookje van de gebroeders Grimm draait om een prinsesje dat wel twintig meter lang haar heeft. Dat gebruikt de stoere ridder Flynn om haar te bezoeken in de toren waarin ze gevangen zit. Met muziek van Alan Menken [De kleine zeemeermin). Stemmen: Mandy Moore, Zachary Levi, Donna Murphy, Ron Perlman, Brad Garrett Regie: Nathan Greno, Byron Howard Genre: animatie, familie Distributie: Walt Disney Studios Motion Pictures Release: 1 december 2010 Verhaal: Het lesbische stel Nic en Jules zijn gelukkig met elkaar en met hun kinderen Joni en Laser. De twee tieners gaan op zoek naar hun donorvader en dat blijkt de levensgenieter Paul te zijn. Met zijn flamboyante houding zet hij hun leven op z'n kop. Hoofdrollen: Julianne Moore, Annette Bening, Mark Ruf- falo, Mia Wasikowska, Josh Hutcherson Regie: Lisa Cholodenko 'Hug her, that's what she is there for...' (Josh Hutcherson als laser in The Kids Are All Right)

Holland Film Nieuws | 2010 | | pagina 41