THEATERMANAGER OPERATEUR/SUPERVISOR De LUXOR T. xploiteert luxe bioscopen in Deventer, Hoogeveen, Meppel en Steenwijk. Onze Mission -Statement: "De meest jJSstvriendelijke bioscoop zijn waar voor iedere doelgroep een magische, onderscheidende belevenis wordt gebo Voor onze vernieuwde en uitgebreide bioscoop in Deventer, met 6 zalen en ruim 1.000 stoelen, zijn wij op zoek naar een: Ook zoeken wij voor het Luxor Theater Deventer: Werkzaamheden: Werkzaamheden: De fulltime theatermanager geeft leiding aan het gehele team, fungeert De fulltime operateur supervisor is verantwoordelijk voor de techniek als gastheer/gastvrouw voor onze bezoekers, verzorgt de administratie tijdens voorstellingen en het onderhoud aan filmtechnische apparatuur en inkoop, volgt de begroting, de omzet, de marges en het bedrijfs- en overige inventaris. In de rol van supervisor stuurt hij de service resultaat, voert het marketingbeleid uit en draait operationeel mee. medewerkers aan tijdens de voorstellingen. Functie-eisen: Wij zoeken een enthousiaste, entertainende gastheer/gastvrouw in de leeftijd van 28 tot 35 jaar, met ervaring als leidinggevende in de bioscoop, entertainment of hotelbranche. Bij voorkeur wonende in, of in de omgeving van, Deventer, dan wel bereid te zijn naar Deventer te verhuizen. Geen moeite hebben met onregelmatige werktijden, werken in het weekend of op feestdagen. Opleiding: HBO opleiding, liefst met de achtergrond van Hotelschool. Wij bieden u: Een afwisselende baan in een sterk groeiend bioscoopbedrijf met een passend salaris. Functie-eisen: Wij zoeken een enthousiaste medewerker die ervaring heeft op de cabine, liefst in bezit van het operateurdiploma A en/of B. Hij of zij moet het leuk vinden om onze gasten de perfecte voorstelling te geven zowel in de cabine als op de vloer.Bij voorkeur wonende in, of in de omgeving van, Deventer, dan wel bereid te zijn naar Deventer te verhuizen. Geen moeite hebben met onregelmatige werktijden, werken in het weekend of op Feestdagen. Wij bieden u: Een afwisselende baan in een sterk groeiend bioscoopbedrijf met een passend salaris. Solliciteren: U kunt uw sollicitatiebrief met CV en foto sturen naar: Luxor Theater t.a.v. Albert Jan Vos, Grote Kerkstraat 32,7902 CJ te Hoogeveen. U kunt ook mailen: aj@luxor.nl Reacties dienen voor 31 december 2010 te zijn ontvangen. www.luxor.nl ffiPv V

Holland Film Nieuws | 2010 | | pagina 17