HFN TRAILERS You Will Meet a Tall Dark Stranger Verhaal: Woody Allen gaat vrolijk verder met zijn filmi sche gekeuvel over de mens en diens nimmer aflatende zoektocht naar een beetje liefde en geluk. Deze keer volgen we weer een aantal koppels die het tevergeefs achterna jaagt in Londen. Hoofdrollen: Anthony Hopkins, Naomi Watts, Josh Brolin, Freida Pinto, Gemma Jones Regie: Woody Allen Genre: komedie, romantiek Distributie: Paradiso Entertainment Release: 16 december 2010 Saw3D Verhaal: Naar beproefd recept begint ook dit zevende deel met twee mannen die aan elkaar vast zitten en een dodelijke keuze moeten maken. Ook al is de zieke geest van Jigsaw naar de eeuwige jachtvelden gehol pen, zijn spelletjes gaan gewoon door. Hoofdrollen: Tobin Bell, Costas Mandylor, Betsy Russell, Cary Elwes, Sean Patrick Flannery Regie: Kevin Greutert Genre: horror Distributie: Benelux Film Distributors Release: 23 december 2010 te Quattro Volte [05] Verhaal: Een poëtisch beeld van de levenscyclus in vier delen. Een oude herder slijt zijn laatste dagen in een dorpje in Calabrië. Hij hoedt er zijn geiten op de verlaten heuvels. Verder volgen we de eerste stapjes van een pasgeboren geitje en het verkleuren van een vijgenboom. Hoofdrollen: Giuseppe Fuda, Bruno Timpano, Naza- reno Timpano Regie: Michelangelo Frammartino Genre: drama Distributie: EYE Film Instituut Release: 23 december 2010 Black Venus [01] Verhaal: In 1870 werd een jonge Zuid-Afrikaanse vrouw door haar meester meegenomen naar Londen om daar te kijk te worden gezet als kermisattractie. Ze werd beroemd als de 'Hottentot Venus', maar was verre van gelukkig in haar tragische korte leven. Hoofdrollen: Yahima Torres, Olivier Gourmet, Andre Jacobs, Eline Lowensohn Regie: Abdellatif Kechiche Genre: drama Distributie: Wild Bunch Release: 6 januari 2011 Homeland [03] Verhaal: George Sluizer volgt sinds 1974 twee Pales tijnse families in een reeks documentaires waarvan dit alweer de vierde is. Hoewel ze nu zijn verdreven uit hun land, blijven Sluizers vragen hetzelfde: hoe zie je de toekomst en komt er ooit vrede? Regie: George Sluizer Genre: documentaire Distributie: Cinema Delicatessen Release: 6 januari 2011 iove Other Drugs [02] Verhaal: Anne Hathaway en Jake Gyllenhaal zijn ge knipt voor de rol van onweerstaanbare losbol. Ze genie ten van hun flierefluiterige leven en denken daar mee door te kunnen gaan nadat ze elkaar hebben ontmoet. Ze onderschatten echter de kracht van de liefde. Hoofdrollen: Jake Gyllenhaal, Anne Hathaway Regie: Edward Zwick Genre: romantiek, komedie Distributie: Warner Bros. 20th Century Fox Release: 6 januari 2011 Puzzle Verhaal: Als haar man en kinderen huisvrouw Maria een puzzel geven voor haar vijftigste verjaardag, heeft geen van hen een vermoeden dat zij ontzettend goed is in het oplossen van die dingen. En het gezin vindt het niet echt leuk als zij zich opgeeft voor een heus puzzeltoernooi. Hoofdrollen: Maria Onetto, Gabriel Goity, Arturo Goetz, Henny Trayles, Felipe Villanueva Regie: Natalia Smirnoff Genre: drama Distributie: Cinemien Release: 6 januari 2011 La Doppia Ora Verhaal: Sonia en Guido ontmoeten elkaar tijdens het speed daten. In de daaropvolgende dagen leren ze elkaar steeds beter kennen, maar dan sterft Guido en is Sonia weer alleen. Om het nog erger te maken, denken sommige mensen dat zij daar schuldig aan is! Hoofdrollen: Filippo Timi, Kseniya Rappoport, Antonia Truppo, Gaetano Bruno Regie: Giuseppe Capatondi Genre: drama Distributie: Cinemien Release: 13 januari 2011 The Green Hornet (3D) [04] Verhaal: Het zorgeloze leven van Britt verandert als zijn vader op mysterieuze wijze sterft en hem zijn imperium nalaat. Britt sluit vriendschap met Kato en samen gaan ze de misdaad bestrijden door zelf het criminele pad op te gaan. Zo ontstaat The Green Hornet. Hoofdrollen: Seth Rogen, Jay Chou, Cameron Diaz, Christoph Waltz, Edward James Olmos Regie: Michael Gondry Genre: actie 'This is about an hour or two of relief from the pain of being you!' (Anne Hathaway in Love Other Drugs)

Holland Film Nieuws | 2010 | | pagina 40