m TRAILERS HFN Distributie: Sony Pictures Release: 13 januari 2011 Lef Me In Verhaal: Vorig jaar waren we aangenaam verrast door het Zweedse Let the Right One In, dus we zijn benieuwd naar deze Amerikaanse remake. Een veel gepest jochie krijgt een nieuw buurmeisje dat wel eens meer te maken kan hebben met de brute moorden in hun buurt. Hoofdrollen: Chloe Moretz, Kodi Smit-McPhee, Richard Jenkins, Elias Koteas Regie: Matt Reeves Genre: thriller Distributie: A-Film Release: 13 januari 2011 Les Petits Mouchoirs Verhaal: leder jaar nodigen Max en zijn vrouw Véro een groep vrienden uit om in hun prachtige strandhuis het begin van de vakantie te vieren. Helaas raakt hun vriend Ludo gewond bij een ongeluk en dat brengt een ketting reactie teweeg, waarna niemand meer dezelfde zal zijn. Hoofdrollen: Marion Cotillard, Jean Dujardin, Benoit Magimel, Valérie Bonneton Regie: Guillaume Canet Genre: drama Distributie: Cinéart Release: 13 januari 2011 The Way Back Verhaal: Zeven gevangenen weten te ontsnappen uit een Russisch strafkamp. Daarna zit er niets anders op dan te lopen, meer dan zesduizend kilometer, dwars door de kou van Siberië en de hitte van de Gobi- woestijn. Gebaseerd op de feiten uit het boek The Long Walk van Slavomir Rawicz. Hoofdrollen: Colin Farrell, Ed Harris, Jim Sturgess, Mark Strong, Saoirse Ronan Regie: Peter Weir Genre: avontuur, drama Distributie: eONE Entertainment Release: 13 januari 2011 Baciami Ancora. Wild Bunch. The Way Back. eONE Entertain ment. Niet zonder jou Verhaal: Het bejaarde echtpaar Ger en Hermine werd door hun zoon en schoondochter gefilmd in hun laatste jaar samen. Door zijn doofheid en haar dementie begint hun huwelijk van 65 jaar langzaam uit elkaar te vallen en komt het afscheid steeds dichterbij. Regie: Peter Lataster, Petra Lataster-Czisch Genre: documentaire Distributie: Amstelfilm Release: 13 januari 2011 Baciami Ancora Verhaal: De oorspronkelijke cast van L'Ultimo Baccio wordt tien jaar later herenigd. Nu ze veertigers zijn, is de tijd van dromen en wilde nachten voorbij en bevin den de vrienden zich op keerpunten in hun leven. Ze worstelen allemaal met dezelfde vraag: is dit het nu? Hoofdrollen: Stefano Accorsi, Vittoria Puccini Regie: Gabriele Muccino Genre: drama Distributie: Wild Bunch Release: 20 januari 2011 How I Ended This Summer Verhaal: Pavel loopt stage op een wetenschappelijk pool- station, waar weinig te doen is. Sergei werkt er al jaren en de twee bemoeien zich nauwelijks met elkaar, totdat Sergei slecht nieuws krijgt. De beide hoofdrolspelers ont vingen een Gouden Beer op het filmfestival van Berlijn. Hoofdrollen: Sergei Puskepalis, Grigoriy Dobrygin Regie: Aleksei Popogrebsky Genre: drama Distributie: Amstelfilm Release: 20 januari 2011 Morning G/ory Verhaal: Becky, de nieuwe producent van een slecht bekeken ochtendshow, neemt de legendarische presen tator Mike aan. Helaas weigert hij bepaalde onderwer pen te bespreken en wil hij niet samenwerken met zijn minstens zo ervaren collega Colleen. 'lf you are serious about making a run for it, I am with you.' (Ed Harris als Mr. Smith in The Way Back)

Holland Film Nieuws | 2010 | | pagina 41