m TRAILERS HFN Hoofdrollen: Rachel McAdams, Harrison Ford, Diane Keaton, Jeff Goldblum, Patrick Wilson Regie: Roger Michell Genre: komedie Distributie: Universal Pictures International Release: 20 januari 2011 The Tourist Verhaal: Tijdens een reis naar Europa, komt Frank de mooie Elise tegen. Later blijkt dat ze met opzet zijn pad heeft gekruist, maar dan is het al te laat. Tegen het decor van Parijs en Venetië ontwikkelt zich een storm achtige romance, die wel eens levensgevaarlijk zou kunnen zijn. Hoofdrollen: Angelina Jolie, Johnny Depp, Timothy Dalton Regie: Florian Henckel von Donnersmarck Genre: thriller, drama Distributie: Sony Pictures Release: 20 januari 2011 Twelve Verhaal: Net als in zijn hitserie Gossip Cirl bevindt Cha- ce Crawford zich tussen de rijke kids van New York. Hij is een dealer die hen voorziet van zijn drug 'twelve' en daar goed van leeft. Helaas wordt zijn neef vermoord en is zijn beste vriend de hoofdverdachte. Hoofdrollen: Chace Crawford, Kiefer Sutherland, Ellen Barkin, Emma Roberts, Rory Culkin Regie: Joel Schumacher Genre: drama Distributie: Benelux Film Distributors Release: 20 januari 2011 The African Queen Verhaal: Tijdens de Eerste Wereldoorlog maken een ruige stoombootkapitein en een keurige dame samen een reis die ze nooit zullen vergeten. Een echte klassie ker, met een Oscar voor Bogart (zijn enige) en nomina ties voor Hepburn, Huston en het scenario. Hoofdrollen: Humphrey Bogart, Katharine Hepburn, Robert Morley Twelve. Benelux Film Distributors. The Tourist. Sony Pictures. Regie: John Huston Genre: drama Distributie: EYE Film Instituut Release: 27 januari 2011 Sonny Boy Verhaal: In de twintiger jaren wordt de Surinaamse Wal- demar verliefd op de Nederlandse Rika. Zij is zeventien jaar ouder en moeder van vier kinderen, maar ze houden van elkaar en krijgen een zoon, hun Sonny Boy. Dan breekt de Tweede Wereldoorlog uit... Hoofdrollen: Ricky Koole, Sergio Hasselbaink, Frits Lambrechts, Marcel Hensema Regie: Maria Peters Genre: drama Distributie: A-Film Release: 27 januari 2011 Trom Legacy 3D Verhaal: Jeff Bridges gaat op herhaling als de game ontwerper Flynn uit Tron (1982). Inmiddels heeft hij een zoon, die op zoek gaat naar zijn verdwenen vader en terechtkomt in een digitale dimensie. Samen proberen ze te ontsnappen uit de gevaarlijke cyberwereld Tron. Hoofdrollen: Jeff Bridges, Garrett Hedlund, Olivia Wilde, Bruce Boxleitner, James Frain, Michael Sheen Regie: Joseph Kosinski Genre: avontuur, sciencefiction Distributie: Walt Disney Studios Motion Pictures Release: 26 januari 2011 Unknown White Male Verhaal: Geheugenverlies is vervelend voor de persoon in kwestie, maar dankbaar voer voor (scenarioschrij vers. Zo wordt een man wakker uit een coma en merkt dat iemand anders zijn identiteit heeft overgenomen. Helaas wil niemand hem geloven. Hoofdrollen: Liam Neeson, Diane Kruger, January Jones, Aidan Quinn, Frank Langella Regie: Jaume Collet-Serra Genre: thriller Distributie: Warner Bros. 'It's a terrible name... Maybe we can find you another!' (Angelina Jolie als Elise Clifton-Ward in The Tourist)

Holland Film Nieuws | 2010 | | pagina 43