HFN TRAILERS Release: 27 januari 2011 Les Amours Imaginaires Verhaal: Francis en Marie worden verliefd op dezelfde persoon, met desastreuze gevolgen voor hun vriend schap. Binnen de kortste keren interpreteren ze allebei het meest willekeurige woord en het meest banale gebaar op hun eigen, vaak foutieve manier. Hoofdrollen: Niels Schneider, Monia Chokri, Xavier Dolan, Anne Dorval, Anthony Huneault Regie: Xavier Dolan Genre: drama Distributie: Cinemien Release: 27 januari 2011 Mijn opa de bankrover Verhaal: Gerrit wil niet dat zijn familie hem in een be jaardentehuis stopt en zijn kleindochter Grace wil graag haar vader in Suriname leren kennen. De oplossing is simpel: ze gaan er samen vandoor. Maar dan hebben ze eerst een zak geld nodig. Hoofdrollen: Michiel Romeyn, Zoe van der Kust, Walde- mar Torenstra, Tanja Jess Regie: Ineke Houtman Genre: familiefilm Distributie: A-Film Release: 2 februari 2011 Skyline Verhaal: We worden weer eens aangevallen door buitenaardse wezens. Althans: ze verschijnen boven Los Angeles en dreigen de complete bevolking op te slokken. Het regieduo is van huis uit gespecialiseerd in special effects. Hoofdrollen: Eric Balfour, Scottie Thompson, Brittany Daniel, Neil Hopkins Regie: Colin Greg Strause Genre: sciencefiction, thriller Distributie: Independent Films Release: 3 februari 2011 The Dilemma. Universal Pictu- res International. Skyline. Indepen dent Films. Biutiful Verhaal: Een vader van twee jonge kinderen, krijgt te horen dat hij niet lang meer te leven heeft. In de tijd die hem nog rest, probeert hij zijn leven op orde te krijgen, maar de tegenslagen blijven komen. Bardem werd in Cannes uitgeroepen tot Beste Acteur. Hoofdrollen: Javier Bardem, Maricel Alvarez, Hanaa Bouchaib, Guillermo Estrella Regie: Alejandro Gonzalez Inarritu Genre: drama Distributie: A-Film Release: 3 februari 2011 Black Swan Verhaal: Het leven van een ballerina staat volledig in het teken van de dans. Wanneer de artistiek directeur op zoek gaat naar een nieuw gezicht voor Het zwanen- meer, krijgt ze concurrentie van een nieuwe danseres. Langzaam wordt de hoofdrol een ware obsessie. Hoofdrollen: Natalie Portman, Mila Kunis, Vincent Cas- sel, Winona Ryder Regie: Darren Aronofsky Genre: thriller Distributie: Warner Bros. 20th Century Fox Release: 3 februari 2011 The Dilemma Verhaal: Wat te doen als je de vrouw van je beste vriend met een ander betrapt? Dan ga je in het geval van Ronny op zoek naar de waarheid en probeer je ondertussen niks aan je vriend te laten merken. Maar aangezien dit een komedie is, blijkt dat nogal moeilijk te zijn. Hoofdrollen: Vince Vaughn, Kevin James, Winona Ryder, Channing Tatum, Jennifer Connelly Regie: Ron Howard Genre: komedie Distributie: Universal Pictures International Release: 3 februari 2011 London Boulevard Verhaal: Mitchell is net uit de gevangenis en heeft een^- 'The only person standing in your way is you.' (Vincent Cassel als Thomas Leroy in Black Swan)

Holland Film Nieuws | 2010 | | pagina 45