Nederlandse films in productie ee! HFN IN PRODUCTIE/NL IN PRODUCTIE 'Al achttien jaar draag ik dat man netje in mijn hoofd met mij mee/ zijn die een regisseur moet bezit ten.' Volgens Van Kooten heeft Dolfje weerwolfje de potentie een flinke hit te gaan worden. 'Ieder een herkent zich wel in dat jochie dat even een rottijd doormaakt.' Van Kooten gebruikte haar pu blieke afwezigheid om vooral veel te schrijven. 'Ik leg nu de laatste hand aan twee scripts waarvan ik veel verwacht', vertelt ze. Het gaat om een filmscenario en een theaterstuk. 'Al is de druk wel hoog na het succes van Alles is liefde. Ik ben toch bang dat mensen te hoge verwachtingen van mij gaan heb ben en dat het dus tegenvalt.' Mocht Dolfje weerwolfje het succes worden dat alle betrokkenen voor ogen hebben, dan ligt er al een plan klaar voor een tweede deel, verklappen zij. 'Ik heb wel geleerd met Het geheim om mijn verwach tingen iets bij te stellen', relativeert de regisseur. 'Hoewel ik mij niet hoef te schamen voor 200.000 bezoekers: je zal ze maar op de koffie krijgen. Maar de Neder landse familiefilms lijken geluk kiger dunner gezaaid te zijn deze kerst. En ik denk dat Dolfje een personage is waar je na anderhalf uur graag nog veel meer van zou willen zien.' Foto Victor Arnolds Het bombardement Niet Mike van Diem - regisseur van het Oscarwinnende Karakter - gaat de film Het bombardement regisseren, maar Ate de Jong. Aan vankelijk werd Van Diem door producent Paul Ruven wel genoemd, maar mei volgend jaar is het Ate de Jong die plaatsneemt in de regiestoel. Het bombardement is de speelfilm die zich afspeelt tussen 10 mei 1940 en 14 mei, de. dag waarop het allesverwoestende bombar dement op Rotterdam plaatsvond. In de film gaat het vooral om de jonge Eva die naar de havenstad komt om te trouwen. Ze wordt on verwacht gered door Vincent tijdens de aanval van de Duitsers. Die ontmoeting verandert haar leven drastisch. René Huybrechtse en Paul Ruven treden op als producent, samen met coproducent San Fu Maltha. Wie de hoofdrollen gaan spelen is nog niet bekend. De opnamen van de film starten mei volgend jaar. A-Film brengt Het bombardementin 2013 uit in de bioscoop. All Stars 2: Old Stars Na het plotselinge overlijden van Antonie Kamerling beraadden re gisseur Jean van de Velde en producent Rolf Koot zich over de plan nen van het langverwachte vervolg op All Stars. Na gesprekken met alle betrokkenen werd besloten All Stars 2: Old Stars toch door te zetten. De opnamen van de film gaan deze zomer plaatsvinden in Nederland, Frankrijk, Duitsland en Spanje. Het huwelijk van een van de mannen brengt de groep op het idee een ouderwets trainingskamp te organiseren tijdens een lang week end in Barcelona. Maar natuurlijk gaat niets volgens plan. Independent Films brengt de film in oktober uit in de bioscoo iet als een verrassing dat er een ve komen op de succesfilm van de afgelopen kerstperiode: New Kids: Turbo! Het mag wel enigszins verrassend worden genoemd dat het vervolg, dat als titel heeft meegekregen New Kids Nitro, al in de cember van dit jaar in de bioscopen te zien zal zijn. Steffen Haars en Flip van der Kuil gaan de film weer regisseren en Eyeworks Film TV Drama zal weer optreden als een van de producenten. Uiteraard wordt de film weer uitgebracht door Benelux Film Distributors. ben enorm vereerd dat ik het mag regisserer ig over Het bombardement}

Holland Film Nieuws | 2011 | | pagina 19