Ailien Niemeijer F HFN Agenda UIT DE CAST/AGENDA Ik kan de hele film volledig meepraten (tot erger nis van velen). Bing!' uit de cast Sinds 30 maart heeft Warner Bros. Pictures International Holland er een nieuwe publiciteitsmanager bij. Ze werkte eerder onder andere voor Universal Music en was hoofd marketing en communcatie bij muziekcen trum Vredenburg. Door Jeroen Huijsdens Wat is jouw roepnaam? Ailien. Wat is jouw achternaam? Niemeijer. Wat is jouw leeftijd? 37. Ben je verliefd, verloofd, ge trouwd? Nog altijd verliefd, inmiddels ver loofd en over een paar maanden getrouwd. Wat wil je later worden? Ik ben inmiddels precies wat en wie ik wil zijn en ben daar zeer tevreden mee. Wat niet wil zeggen dat ik niet ambitieus ben. Wat zijn je hobby's? Praten over, en kijken en luisteren naar films en muziek. Verder lees en schrijf ik graag. En ik sport, met gezonde tegenzin, al kan je dat bijna geen hobby noemen. Wat is jouw favoriete website? Ik ben een nieuws- en allesvreter. Mijn dag begint in ieder geval altijd op de site van DailyMail.co.uk. Engelsen weten als geen ander nieuws om entertainment heen te maken. Daar kan ik nog veel van leren. Kies je voor Facebook of Hyves? Facebook, maar zodra er een film over Raymond Spanjar gemaakt gaat worden denk ik daar wellicht anders over. Op welk bekend filmpersonage vind je jezelf qua karakter het meeste lijken? Gertie uit T. Wie of wat je ook bent, ik probeer altijd verder te kijken dan de buitenkant. Wat is jouw favoriete romantische film? Dirty Dancing. Nobody puts baby in the corner! Wat is jouw favoriete komedie? Groundhog Day Ik kan de hele film volledig meepraten (tot erger nis van velen). Bing! Wat is jouw favoriete f ilmscène? De dansende plastic zak uit Ameri can Beauty. Wat vind je de mooiste filmposter die je ooit zag? Where the Wild Things Are. Zowel de poster als de film voldoen volledig aan de beleving die ik als meisje bij het boek had. Magisch gemaakt. Voor wie heb je veel respect? Voor heel veel mensen, maar in het bijzonder voor Martin Koolhoven die zijn film Oorlogswinter naar Amerika heeft weten te brengen en zijn werk met zoveel passie doet. Inspirerend. Ik zou ooit wel eens naar de bios coop willen met... Iedereen die van film houdt en van zoute popcorn. Mijn grootste droom is... Invloed hebben op de tijd. Ailien Niemeijer 05-05-11 -12-05-11 7e Latin American Film Festival in Louis Hartlooper Complex in Utrecht www.laff.nl 10-05-11 Voorjaarsexamen operateur A/B in Cinemajestic in Zutphen www.ftt-filmtronics.nl (zie cursussen) 11-05-11 -22-05-11 64e Internationale Filmfestival van Cannes www.festivakannes.com 04 en 05-06-11 Concert The Lord of the Rings; The Fellowship of the Ring in De Doelen in Rotterdam www.dedoelen.nl 07-06-11 Algemene Ledenvergadering NVB. Locatie: nog te bepalen. www.nvbbureau.nl 27-06-11 -30-06-11 CineEurope (voorheen Cinema Expo International) in de RAI in Amsterdam www.cineeuropeexpo.com 09-09-11-18-09-11 13e Film by the Sea in Vlissingen www.filmbythesea.nl 21-09-11 -30-09-11 Nederlands Film Festival in Utrecht www.filmfestival.nl 11-10-11-22-10-11 Internationaal Filmfestival Gent www.filmfestival.be 12-10-11 -21-10-11 25e editie van Cinekid in Amsterdam www.cinekid.nl 24-10-11 -27-10-11 ShowEast in Miami, USA www.showeast.com you. (St&phen Tobolowsky als Necl Ryerson ïn Groundhog

Holland Film Nieuws | 2011 | | pagina 23