HFN TRAILERS E3 Distributie: Sony Pictures Releasing Release: 5 mei 2011 Dans voor hef leven Verhaal: Het laatste deel van een trilogie waarin Marijke Jongbloed laat zien hoe het vijf kinderen, die streefden naar een danscarrière, is vergaan. Door het gebruik van de vorige films als archiefmateriaal worden de verschillende fasen van hun ontwikkeling getoond. Regie: Marijke Jongbloed Genre: documentaire Distributie: Cinema Delicatessen Release: 5 mei 2011 Flamenco, Flamenco Verhaal: De Spaanse filmmaker Carlos Saura blijft gefascineerd door dansstijlen als tango, fado en flamenco. Na het succes van de geënsceneerde films Carmen, Bodas de Sangre en ElAmor Brujo in de jaren tachtig, volgden documentaires waarvan dit de meest recente is. Regie: Carlos Saura Genre: documentaire Distributie: Cinemien Release: 9 juni 2011 Water for Elephants Verhaal: In een poging van zijn Twilightimago af te komen, knipte Robert Pattinson zijn haren af voor de rol van een student dierengeneeskunde, die terechtkomt in een rondreizend circus. Daar wordt hij verliefd op Marlena, de vrouw van de dierentrainer. Hoofdrollen: Robert Pattinson, Reese Witherspoon, Christopher Waltz, James Frain Regie: Francis Lawrence Genre: romantiek, drama Distributie: Warner Bros. 20th Century Fox Release: 5 mei 2011 Grande Hotel Verhaal: In de jaren vijftig verrees een groots Grande Unknown. War ner Bros. Water for Elep hants. Warner Bros./ 20th Century Fox Hotel in Beira, Mozambique. Gedoemd vanaf het begin, is het gebouw inmiddels compleet gestript van alles van waarde. De film schildert een portret van het betonnen skelet en zijn 3.500 huidige bewoners. Regie: Lotte Stoops Genre: documentaire Distributie: Amstelfilm Release: 12 mei 2011 The Trott Hunter Verhaal: Een groep studenten onderzoekt een reeks mysterieuze moorden. Ze denken eerst dat een beer de dader is, maar komen er dan achter dat er veel gevaarlijker wezens rondlopen. Ze komen op het spoor van een geheimzinnige man, die op trollen jaagt. Hoofdrollen: Otto Jespersen, Hans Morten Hansen, Tomas Alf Larsen, Johanna Morck Regie: André 0vredal Genre: horror Distributie: Universal Pictures International Release: 12 mei 2011 Unknown Verhaal: Na Taken (2008) heeft Liam Neeson de smaak van het actiegenre te pakken gekregen. In Ber lijn wordt hij wakker uit een coma en merkt dat iemand anders zijn identiteit heeft overgenomen. Zelfs zijn eigen vrouw herkent hem niet meer. Hoofdrollen: Liam Neeson, Diane Kruger, January Jones, Aidan Quinn, Bruno Ganz Regie: Jaume Collet-Serra Genre: thriller Distributie: Warner Bros. Release: 12 mei 2011 Tambien la lluvia Verhaal: Sebastian wil een film maken over Christopher Columbus om te laten zien wat die heeft veroorzaakt: goudkoorts, slavernij en geweld. De opnamen vinden plaats in Bolivia, waar de watervoorraad is geprivati seerd en verkocht aan een Amerikaanse multinational. 'What am I doing?' (Reese Witherspoon als Marlena in Water

Holland Film Nieuws | 2011 | | pagina 28