m TRAILERS HFN Regie: Dany Boon Genre: komedie Distributie: Paradiso Entertainment Release: 26 mei 2011 The Hangover 2 Verhaal: Net als in het eerste, kaskrakende deel, maken de vier vrienden Alan, Doug, Phil en Stu zich weer op voor een gigantisch uit de klauwen lopend vrijgezel- lenfeest. Dit keer is het de beurt aan Stu om zijn ja woord te geven en dat gaat gebeuren in het exotische Bangkok. Hoofdrollen: Bradley Cooper, Zach Galifianakis, Ed Helms, Justin Bartha, Ken Jeong Regie: Todd Phillips Genre: komedie Distributie: Warner Bros. Release: 26 mei 2011 The Tree of Life Verhaal: Jack weet niet wie gelijk heeft: zijn moeder, die hem wil hem beschermen tegen al het kwaad en onrecht, of zijn vader, die juist probeert hem klaar te stomen voor de harde buitenwereld. Eindelijk weer een film van de uiterst selectieve Terrence Malick. Hoofdrollen: Brad Pitt, Sean Penn, Jessica Chastain, Fiona Shaw, Joanna Going, Kari Matchett Regie: Terrence Malick Genre: drama Distributie: Independent Films Release: 2 juni 2011 Something Borrowed Verhaal: Rachel is bijna dertig, heeft een goede baan als advocate en leuke vriendinnen, maar na een avondje uit gaat zij altijd alleen naar huis. Dit verandert als Rachel in een dronken bui in bed belandt met Dex. Helaas is hij de verloofde van haar beste vriendin. Hoofdrollen: Ginnifer Goodwin, Kate Hudson, John Krasinski, Colin Egglesfield, Steve Howey Regie: Luke Greenfield Genre: romantiek, komedie The Hangover 2. Warner Bros. Something Bor rowed. Paradiso Entertainment Distributie: Paradiso Entertainment Release: 2 juni 2011 X-Men: First C/ass Verhaal: Na een aantal hitfilms over het superhelden team X-Men gaan we terug in de tijd om te zien hoe ze ooit bij elkaar zijn gekomen. Voordat aartsvijanden Charles Xavier en Erik Lensherr zich Professor X en Magneto gingen noemen, waren ze de beste maatjes. Hoofdrollen: James McAvoy, January Jones, Michael Fassbender, Rosé Byrne, Kevin Bacon Regie: Matthew Vaughn Genre: actie Distributie: Warner Bros. 20th Century Fox Release: 2 juni 2011 Penny's Shadow Verhaal: Tienermeisje Lisa gaat op vakantie naar Ame land en verblijft op de boerderij van Kai en zijn vader. Kai's moeder is overleden bij een ongeluk met het paard Shadow, dat sindsdien zwaar getraumatiseerd is. Lisa besluit in het geheim het paard te gaan trainen. Hoofdrollen: Liza Sips, Tanja Jess, Levi van Kempen, Valerie Pos, Rick Engelkes Regie: Steven de Jong Genre: familiefilm Distributie: Independent Films Release: 8 juni 2011 Club Zeus Verhaal: In een hostclub in Shanghai komen vrouwen, die behoefte hebben aan gezelschap, aandacht en liefde. De hostboy Leonardo heeft een dagtaak aan het onderhouden van tientallen relaties. David Verbeek filmde Club Zeus in afwachting van de financiering van R U There. Hoofdrollen: Ray Zhao, Qi Zheng Regie: David Verbeek Genre: drama Distributie: Cinema Delicatessen Release: 9 juni 2011 'We had a sick night, bitches!' (Ken Jeong als Chow in The Hangover 2)

Holland Film Nieuws | 2011 | | pagina 30