HFN Cowboys Aliens Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 2 (3D) (ars 2 (ov/nl, 3D) TEASERS Films om de komende maanden in de gaten te houden. In Cowboys Aliens brengt de regisseur van de Iron /Hcrn-films, Jon Favreau, twee totaal verschillende gen res samen. De film begint naar verluid nog als een hele vertrouwde, traditionele western, maar alle registers worden opengetrokken als de aliens opeens van zich doen spreken. Niemand minder dan Harrison Ford, Daniel Craig en Sam Rockwell gaan vervolgens de strijd aan met het buitenaardse tuig dat hier in hun ogen niks te zoeken heeft. De film gaat in de Verenigde Staten uit op 29 juli, twee weken voordat wij van start mogen gaan. Hoofdrollen: Daniel Craig, Harrison Ford, Sam Rockwell, Olivia Wilde Regisseur: Jon Favreau Distributeur: Universal Pictures International Releasedatum: 25 augustus 2011 Het is in november precies tien jaar geleden dat Harry Potter in de bioscopen voor het eerst van zich deed spreken. De toen al uitermate succesvolle boekenserie leverde de filmindustrie, onder aanvoering van Warner Bros. en schrijfster J.K. Rowling, geen windeieren. De Potter-franchise werd een miljardenbusiness. Voor de bioscopen komt het einde daarvan nu echt in zicht. Deze zomer vechten Harry Potter en Lord Voldemort hun strijd definitief uit, maar niet nadat Harry, Ron en Hermelien eerst proberen om de meester van het kwaad uit te scha kelen door alle gruzielementen te vernietigen. Hoofdrollen: Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Wat- son, Ralph Fiennes Regisseur: David Yates Distributeur: Warner Bros. Pictures International Releasedatum: 14 juli 2011 In de zomer van 2006 reden de bolides van Cars de bi oscopen binnen en werden we voorgesteld aan Bliksem McQueen, Takel, Sally, Doe Hudson, Luigi en de andere helden van Radiator Springs. In dit vervolg verlaten McQueen en Takel het Amerikaanse dorpje om zich in de wereld van de grand prixs te storten. Maar Takel raakt betrokken bij een international spionnenavontuur wat leidt tot explosieve achtervolgingen door de straten van Japan en Europa. De eerste Ccrrs-film trok in ons land een kleine 500.000 bioscoopbezoekers en bracht circa 2,6 miljoen euro aan recette op. Stemmen (nl): onder andere Frits Lambregts Regisseur: John Lasseter, Brad Lewis Distributeur: The Walt Disney Company Releasedatum: 6 juli 2011 'You're gpnna give him to me now, or 1'm gonnp take him!' (Harrison Ford als Woodrow Dolarhyde 'mCowboys Aliens)

Holland Film Nieuws | 2011 | | pagina 6