Digitale Projectie... Zienderogen mooier! ...maar is uw geluid ook horenderoren beter? Voor 35mm-projectie vertrouwde het bioscoopbe drijf jarenlang tot volle tevredenheid op Rosbeek Techniek. Dezelfde bewezen vakkundigheid en alom geprezen serviceverlening zetten wij in bij plaatsing en onderhoud van digitale Kinoton- en Barco-projectoren plus adequate randapparatuur als scalers en geluidsinstallaties. Rosbeek Techniek is vertrouwd met de cultuur van zowel filmhuizen ais die van het commerciële bioscoopcircuit. We spreken de taal, kennen de specifieke sfeer, weten waar de prioriteiten liggen. Economisch verantwoorde overschakeling van analoge naar digitale projectie en dito geluidsweer gave begint met een e-mailtje of telefoontje naar Rosbeek Techniek. Een scherpe offerte en een afspraak voor een oriënterend gesprek is snel gemaakt. Uw betrouwbare presentatietechniek van films, plus de prettige zekerheid van deskundige ondersteuning, verloopt probleemloos via Rosbeek Techniek. www.rosbeektechniek.nl tel:+31(0)703194071 zie meer van de film met een Alcons geluidssysteem evolutionary audio solutionsr Het voldoen aan de intenties van de nieuwe Digital Cinema "non-compressed11 audio standaard, vereist nieuw denken. Alcons Audio's R&D team heeft hiervoor evolutionaire geluidsoplossingen ontworpen, specifiek voor optimalisatie van de cinemabeleving; gepatenteerde pro-ribbon luidsprekertechnologie voor een ongecomprimeerde 1:1 weergave van de originele geluidsmix en een zeer hoog 1:15 dynamisch bereik; complete luidsprekerkabelcompensatie voor een strakke laag- en midweergave, zelfs bij zeer lage impedanties; afstralingscontrole voor een breder stereobeeld en minder geluidsdrukvariatie van voor naar achter en ruimtebesparing, met luidsprekerdiepte vanaf slechts 18cm! Alleen Alcons brengt alles wat Digitaal Cinema te bieden heeft; "Beleven", in plaats van "horen". Voor meer informatie, bezoek ons op www.digitalcinemaready.info ofwww.alconsaudio.com Pathé Spui Den Haag Universal Pictures screeningroom Londen Bergen Kino Noorwegen

Holland Film Nieuws | 2011 | | pagina 23