m TRAILERS HFN Renier, Fabrizio Rongione, Egon Di Mateo Regie: Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne Genre: drama Distributie: Cinéart Release: 21 juli 2011 Mijn vader is een detective: de wet van 3 Verhaal: Dit vervolg op Mijn vader is een detective handelt opnieuw over de niet zo competente privé- detective Max die door de jonge Mara wordt gevraagd haar vermiste moeder op te sporen. Sam, de zoon van Max, denkt dat Mara een heks is. Hoofdrollen: Tjeerd Melchers, Rick Mackenbach, Cees Geel, Daniel Boissevain Regie: Will Wissink Genre: avontuur, drama Distributie: A-Film Release: 21 juli 2011 The Zookeeper Verhaal: De dieren van Franklin Park ZOO houden van hun aardige verzorger Griffin. Helaas besluit hij een andere baan te zoeken, onder de mensen, om zijn droomvrouw te ontmoeten. Als de dieren daar achter komen, onthullen ze hun grootste geheim: ze kunnen praten! Hoofdrollen: Kevin James, Rosario Dawson, Leslie Bibb, Ken Jeong, Donnie Wahlberg Regie: Frank Coraci Genre: romantiek, komedie Distributie: Sony Pictures Release: 21 juli 2011 Attack the Block Verhaal: In Attack the Block neemt een jeugdbende in een buitenwijk van Londen het op tegen een buiten aards wezen dat zijn territorium binnendringt. Een alien kunnen de rebelse tieners nog wel aan, maar als er meer volgen, moeten ze een tandje bijschakelen. Een film van de producenten van Shaun of the Dead. Hoofdrollen: Nick Frost, Jodie Whittaker Regie: Joe Cornish Captain America: The First Avenger (3D). Universal Pictures. Horrible Bosses. Warner Bros. Genre: actie Distributie: Entertainment One Benelux Release: 21 juli 2011 Captain America: The First Avenger (3D) Verhaal: Steve werkt mee aan een experiment waardoor hij verandert in een supersoldaat: Captain America. Als zodanig gaat hij de strijd aan met de geheimzinnige Hydra. Dit is de laatste solo-Avenger-film voordat de hele ploeg bij elkaar komt in The Avengers (2012). Hoofdrollen: Chris Evans, Samuel L. Jackson, Hugo Weaving, Tommy Lee Jones, Hayley Atwell Regie: Joe Johnston Genre: actie, avontuur Distributie: Universal Pictures International Release: 28 juli 2011 Horrible Bosses Verhaal: Menige loonslaaf heeft een baas die hij/zij het liefst zou willen vermoorden. De drie vrienden Nick, Dale en Kurt besluiten dat ze nooit gelukkig zullen wor den zolang ze blijven zitten met die lomperiken. Samen moet het toch lukken om ze uit de weg te ruimen... Hoofdrollen: Jason Bateman, Colin Farrell, Jennifer Aniston, Kevin Spacey, Jamie Foxx, Donald Sutherland Regie: Seth Gordon Genre: komedie Distributie: Warner Bros. Release: 28 juli 2011 Monte Carlo Verhaal: Grace heeft, samen met haar stiefzus en beste vriendin, jarenlang gespaard om naar Parijs te kunnen gaan. Het mondt uit in een bittere teleurstelling, maar ze lijken alsnog hun droomreis te krijgen als Grace wordt aangezien voor een rijke Britse erfgename. Hoofdrollen: Selena Gomez, Andie MacDowell, Leighton Meester, Katie Cassidy, Catherine Tate Regie: Thomas Bezucha Genre: drama Distributie: Warner Bros. 20th Century Fox Release: 28 juli 2011 'Our lives would be a lot easier if our bosses were not alive.' (Jason Sudeikis als Kurt in Horrible Bosses)

Holland Film Nieuws | 2011 | | pagina 66