Picture this... E QUIZ HFN Doe mee en win een leuk filmpakket Wil je kans maken op een filmpakket? Doe dan mee met de quiz. Als je de films op de foto's herkent, kun je de titel ontdekken van een film die binnenkort in première gaat. Ontdek aan de hand van deze beelden welke film er binnen kort in de bioscoop gaat draai en. Door Jeroen Huijsdens Raad uit welke films de beelden komen en je ziet na enig telwerk welke letters je hebt verzameld. Samen vormen deze letters de negen letters van een film die volgende maand in première gaat. Stuur de filmtitel op en je maakt kans op een leuke prijs. Uitslag Het antwoord de vorige keer was: De president. Uit alle goede inzendin gen is een winnaar getrokken. Dat is geworden René Dassen werkzaam bij Atlantic Harderwijk. Van harte gefeliciteerd! De prijzen werden beschikbaar gesteld door A-Film Distribution. 1 e letter De eerste letter van het 2e letter De tweede letter van het eerste woord van deze filmtitel. tweede woord van deze filmtitel. 4e letter De tweede letter van het eerste woord van deze filmtitel. 5e letter De laatste letter van deze filmtitel. 7e letter De vijfde letter van het eerste woord van deze filmtitel. 8e letter De vierde letter van het tweede woord van deze filmtitel. Een tipje van de sluier: de film sleepte een be langrijke prijs in de wacht tijdens een Filmfestival eerder dit jaar. Stuur je antwoord voor 20 novem ber aanstaande naar: Holland Film Nieuws Van Eeghenstraat 34 1071 GH Amsterdam Of mail je antwoord naar: quiz@hollandfilmnieuws.nl 3e letter De tweede letter van deze filmtitel. 6e letter De eerste letter van deze filmtitel. 9e letter De eerste letter van deze filmtitel. 'Well, I am trying to solve a puzzle.' (Harrison Ford als Richard Kimble in The Fugitive)

Holland Film Nieuws | 2011 | | pagina 13