HFN TRAILERS m The Adventures of Tintin (ovr nl 3D) Verhaal: De jonge reporter Tintin (bij ons beter bekend als Kuifje) is altijd op zoek naar een goed verhaal en komt daardoor terecht in allerlei avonturen. Bijvoorbeeld als hij aanwijzingen vindt van een gezonken schip met een schat. Gebaseerd op de stripboeken van Hergé. Stemmen: Jamie Bell, Andy Serkis, Simon Pegg, Nick Frost, Daniel Craig, Toby Jones Regie: Steven Spielberg Genre: animatie, avontuur Distributie: Sony Pictures Release: 26 oktober 2011 De Heineken ontvoering [02] Verhaal: In 1983 werd biermagnaat Alfred Heineken ontvoerd door vier mannen. Behalve een misdaad- verhaal over de ontvoering en de jacht op de daders, houdt deze verfilming zich bezig met de psychologische machtsstrijd tussen de bierbrouwer en zijn ontvoerders. Hoofdrollen: Rutger Hauer, Gijs Naber, Reinout van Scholten Aschat, Teun Kuilboer Regie: Maarten Treurniet Genre: misdaad, thriller Distributie: A-Film Release: 27 oktober 2011 Impardonnables [01] Verhaal: De oude schrijver Francis trekt zich terug in Ve netië om er in alle rust zijn volgende roman te schrijven. Hij ontmoet daar de mooie Judith en het is liefde op het eerste gezicht. Helaas maakt hun geluk al snel plaats voor achterdocht tussen de twee. Hoofdrollen: André Dussollier, Mélanie Thierry, Carole Bouquet, Adriana Asti, Alexis Loret Regie: André Téchiné Genre: drama Distributie: Benelux Film Distributors Release: 27 oktober 2011 Medianeras Verhaal: Het speelfilmdebuut van Gustavo Taretto draait om de overburen Martin en Mariana, die elkaar nog nooit hebben ontmoet. Ze zijn allebei alleen en komen op dezelfde plekken, maar merken elkaar nooit op. Hoe kunnen ze elkaar ontmoeten in een stad van drie miljoen inwoners? Hoofdrollen: Pilar López de Ayala, Javier Drolas, Inés Efron, Adrian Navarro, Rafael Ferro Regie: Gustavo Taretto Genre: drama Distributie: Cinemien Release: 27 oktober 2011 What's Your Number? [05] Verhaal: Ally stuit op een artikel waarin wordt gesteld dat vrouwen die meer dan twintig partners hebben ge had, altijd single zullen blijven. Wanneer ze de mannen in haar leven telt, komt ze tot negentien en belooft zij zichzelf heilig om dat aantal niet te overschrijden. Hoofdrollen: Anna Farris, Chris Evans, Joel McHale, Blythe Danner, Chris Pratt, Ed Begley Jr. Regie: Mark Mylod Genre: komedie Distributie: Warner Bros. 20th Century Fox Release: 27 oktober 2011 The Monster of Nix [03] Verhaal: De tienjarige Willy komt terecht in het dorpje Nix dat wordt bedreigd door een allesverslindend mon ster. Willy gaat de strijd aan met het mysterieuze wezen en komt in een bizar universum terecht waar griezelver halen in eieren worden bewaard. Stemmen: Tom Waits, Terry Gilliam, Joe Eshuis, Charles Hubbell, Olivia Merilahti Regie: Rosto Genre: animatie Distributie: Eye Film Instituut Nederland Release: 31 oktober 2011 Drive Verhaal: Driver is een stuntcoureur die bijverdient als bestuurder van vluchtauto's in het criminele circuit. Hij wordt verliefd op zijn buurvrouw Irene, een jonge moe der die wordt meegesleept in de onderwereldpraktijken van haar loshandige echtgenoot Standard. Hoofdrollen: Ryan Gosling, Carey Mulligan, Christina Hendricks, Albert Brooks, Oscar Isaac Regie: Nicolas Winding Refn Genre: drama, actie Distributie: Cinéart Release: 3 november 2011 Dream House [04] Verhaal: Een man verkast met zijn vrouw en kinderen van de grote stad naar een nieuwe woning in een rustig stadje. Al snel blijkt dat de vorige bewoners in dat huis zijn vermoord. We zijn benieuwd of de vonk te zien is tussen de inmiddels getrouwde Craig en Weisz. Hoofdrollen: Daniel Craig, Rachel Weisz, Naomi Watts, Marton Csokas, Elias Koteas Regie: Jim Sheridan Genre: thriller Distributie: Entertainment One Release: 3 november 2011 The Thing Verhaal: Doctoraalstudente Kate Lloyd sluit zich aan bij een onderzoeksteam dat in Antarctica een buitenaards ruimteschip heeft ontdekt. Wanneer een gevangen organisme uit het toestel wordt bevrijd en aan een reeks aanvallen begint, moet Kate orde op zaken stellen. Hoofdrollen: Mary Elizabeth Winstead, Joel Edgerton, 'Sometimes you can't live life by the numbers, you have to figure it out as you go along.' (Anna Faris in What's Your Number?)

Holland Film Nieuws | 2011 | | pagina 39