m TRAILERS HFN Ulrich Thomsen, Eric Christian Olsen Regie: Matthijs van Heijningen Jr. Genre: thriller Distributie: Universal Pictures International Release: 17 november 2011 In Time Verhaal: Het goede nieuws is dat men in de toekomst na een kwart eeuw niet meer ouder wordt. Het slechte nieuws: je hebt daarna nog een jaar te gaan. Tenzij je rijk bent. Een intrigerend uitgangspunt: tijd is de nieuwe valuta waarmee alles wordt betaald. Hoofdrollen: Justin Timberlake, Amanda Seyfried, Olivia Wilde, Alex Pettyfer, Cillian Murphy Regie: Andrew Niccol Genre: misdaad, sciencefiction, thriller Distributie: Warner Bros. 20th Century Fox Release: 3 november 2011 Real Steel Verhaal: In de nabije toekomst wordt het boksen over gelaten aan (door mensen bestuurde) robots. Charlie verdient met zo'n ding net genoeg geld om het hoofd boven water te houden. Wanneer hij aan lager wal raakt, moet hij samenwerken met zijn jonge zoon Max. Hoofdrollen: Hugh Jackman, Evangeline Lilly, Dakota Goyo, Kevin Durand, Anthony Mackie Regie: Shawn Levy Genre: actie, drama Distributie: The Walt Disney Company Release: 3 november 2011 17:11:77 Verhaal: Bij 'de elfde van de elfde' denken de mensen van beneden de rivieren vooral aan het begin van het carnavalsseizoen. In deze film speelt zich op die dag, om 11.11 uur, iets sinisters af. Een buitenaards wezen komt naar de aarde via een elfde hemelpoort. Hoofdrollen: Timothy Gibbs, Michael Landes, Danis Rafter, Wendy Glenn, Llui's Soler, Brendan Price Regie: Darren Lynn Bousman Genre: horror, thriller Tower Heist. Un versal Pictures International. 17.17:77. Just Film Distribution. Distributie: Just Film Distribution Release: 10 november 2011 Tower Heist Verhaal: Een groep gewone mannen wil twintig miljoen dollar stelen van een crimineel die miljarden heeft gestolen, waaronder hun pensioengeld. Dit zou wel eens de speelfilmcomeback kunnen worden van Eddie Murphy, die ook fungeerde als producent. Hoofdrollen: Eddie Murphy, Ben Stiller, Casey Affleck, Matthew Broderick, Téa Leoni, Alan Alda Regie: Brett Ratner Genre: komedie Distributie: Universal Pictures International Release: 10 november 2011 The Whistleblower Verhaal: Politieagente Kathryn Bolkovac gaat enthou siast werken bij de VN om te helpen bij de wederop bouw van Bosnië. Ze ontdekt echter dat er duistere activiteiten plaatsvinden waar VN-militairen en rege ringsfunctionarissen bij betrokken zijn. Hoofdrollen: Rachel Weisz, David Strathairn, Vanessa Redgrave, Liam Cunningham Regie: Larysa Kondracki Genre: drama Distributie: Wild Bunch Release: 10 november 2011 Immortals (3D) Verhaal: De goden hebben ooit de titanen verslagen en diep weggestopt. Koning Hyperion heeft nu het verre van fijne plan om die op wraak beluste krachtpatsers te bevrijden. Als we de klassieke mythologie mogen geloven, biedt de eenvoudige boer Theseus uitkomst. Hoofdrollen: Henry Cavill, Mickey Rourke, Freida Pinto, Stephen Dorff, Luke Evans Regie: Tarsem Singh Genre: actie, avontuur Distributie: A-Film Release: 11 november 2011 'I can help you get all the time you want.' (Amanda Seyfried als Sylvia Weis in In Time)

Holland Film Nieuws | 2011 | | pagina 40