TRAILERS HFN 50/50 EB The Twilight Saga: Breaking Down - Part Verhaal: Bella en Edward gaan op huwelijksreis naar Rio, waar Bella ontdekt zwanger te zijn. Edwards familie is in shock, de fragiele band tussen de vampieren en weerwolven wordt verder onder druk gezet en de drei ging van de Volturi wordt er ook niet minder op. Hoofdrollen: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner, Billy Burke, Michael Sheen Regie: Bill Condon Genre: romantiek, thriller Distributie: Independent Films Release: 16 november 2011 La piel que habito Verhaal: We zaten er stiekem al een tijdje op de wach ten: de nieuwe samenwerking van Antonio Banderas en Pedro Almodóvar. Een plastisch chirurg probeert de trauma's uit zijn verleden te overwinnen met een medi sche uitvinding in zijn privé laboratorium. Hoofdrollen: Antonio Banderas, Marisa Paredes, Elena Anaya, Blanca Süarez, Jan Cornet Regie: Pedro Almodóvar Genre: drama Distributie: A-Film Release: 17 november 2011 Verhaal: Adam is een jonge programmamaker bij een radiostation die een schok te verwerken krijgt als bij hem kanker wordt geconstateerd. Met de hulp van zijn beste vriend, zijn moeder en zijn therapeute, gaat Adam de strijd aan met de vreselijke ziekte. Hoofdrollen: Joseph Gordon-Levitt, Seth Rogen, Anna Kendrick, Anjelica Huston, Bryce Dallas Howard Regie: Jonathan Levine Genre: drama, komedie Distributie: Dutch FilmWorks Release: 17 november 2011 Happy Feet 2 (ov, nl, 3D) Verhaal: In het Oscar-winnende eerste deel leerden we de pinguïn Mumble kennen die liever danste dan zong. Zijn zoon Erik wil niet dansen en loopt van huis weg. Zijn The Artist. Cinéart. Happy Feet 2. Warner Bros. avonturen verbleken echter bij een oprukkend gevaar dat het (voort)bestaan van de pinguïns bedreigt. Stemmen: Elijah Wood, Robin Williams, Hank Azaria, Pink, Sofia Vergara, Hugo Weaving Regie: George Miller Genre: animatie, familiefilm Distributie: Warner Bros. Release: 23 november 2011 Nova Zembla (3D) Verhaal: Het waargebeurde verhaal van de ontdek kingsreis van Willem Barentsz. In het 16e eeuwse Am sterdam is Gerrit de Veer de assistent van de dominee en verliefd op diens dochter. Haar vader stuurt Gerrit mee op de expeditie van Barentsz om te bewijzen dat hij haar waard is. Hoofdrollen: Robert de Hoog, Derek de Lint, Doutzen Kroes, Jan Decleir, Victor Reinier Regie: Reinout Oerlemans Genre: avontuur, historisch, drama Distributie: Benelux Film Distributors Release: 24 november 2011 The Artist Verhaal: George Valentin is de grote filmster in het Hollywood van 1927. Wanneer de geluidsfilm zijn intrede maakt, raakt zijn carrière in het slop. De ster van de jonge actrice Peppy Miller is juist rijzende. Samen proberen ze de weg naar de top te vinden. Hoofdrollen: Jean Dujardin, James Cromwell, Bérénice Bejo, John Goodman, Missi Pyle Regie: Michel Hazanavicius Genre: drama Distributie: Cinéart Release: 24 november 2011 Hasta la Vista Verhaal: Drie jonge gasten houden van wijn en vrou wen. Het eerste kennen ze al, maar het tweede nog niet. Ze reizen samen naar Spanje om daar iets aan te doen en niets zal hen tegenhouden. Zeker niet het feit dat de eerste blind is, de tweede in een rolstoel zit en de derde volledig verlamd is. 'There are plenty of reasons to dance' (Elijah Wood als Mumble in Happy Feet 2)

Holland Film Nieuws | 2011 | | pagina 42