TRAILERS HFN Hoofdrollen: Tom Audenaert, Gilles De Schryver, Ro brecht Vanden Thoren, Isabelle De Hertogh Regie: Geoffrey Enthoven Genre: drama, komedie Distributie: Dutch FilmWorks Release: 24 november 2011 Kes (reissue) Verhaal: Billy wordt op school gepest en thuis wordt hij niet veel beter behandeld. Er komt een sprankje hoop in zijn leven in de vorm van een torenvalk die hij Kes noemt. Hoewel Loach meer films op zijn naam heeft gezet, is deze tweede nog steeds een van zijn beste. Hoofdrollen: David Bradley, Freddie Fletcher, Lynne Per- rie, Colin Weiland, Brian Glover Regie: Ken Loach Genre: drama Distributie: Eye Film Instituut Nederland Release: 24 november 2011 Dolf je weerwolf/e Verhaal: Dolfje verandert in de nacht van zijn zevende verjaardag in een weerwolf. Dat vindt hij helemaal niet leuk, want hij is bang dat zijn pleegouders hem niet meer willen als ze het ontdekken. De verfilming van het eerste boek in de populaire reeks van Paul van Loon. Hoofdrollen: Ole Kroes, Kim van Kooten, Remko Vrij dag, Trudy Labij, Joop Keesmaat, Bianca Krijgsman Regie: Joram Lursen Genre: familiefilm Distributie: Benelux Film Distributors Release: 30 november 2011 Nanneri, la Soeur de Mozart Verhaal: De muzikale familie Mozart maakt in 1763 een succesvolle tournee door Europa. De twaalfjarige Wolfgang wordt begeleid door zijn vijfjaar oudere zus Nanneri. Zij heeft ook talent, maar moet tevreden zijn met de rol van begeleidster, omdat ze een vrouw is. Hoofdrollen: Marie Féret, Mare Barbé, Delphine Chuil- lot, David Moreau, Clovis Fouin, Lisa Féret Regie: René Féret We Need fo Aboui Kevin. Wild Bunch. Dolfje weerwolf- je. Benelux Film Distributors. Genre: drama Distributie: Arti Film Release: 1 december 2011 Arthur Christmas (3D) Verhaal: Eindelijk krijgen we het antwoord op de vraag hoe de Kerstman al die cadeaus in een avond over de hele wereld kan afleveren. Zijn ultramoderne leger van medewerkers die verblijven in zijn geheime basis onder de Noordpool zullen er vast iets mee te maken hebben. Stemmen: James McAvoy, Hugh Laurie, Jim Broadbent, Bill Nighy, Imelda Staunton, Matt Lucas Regie: Sarah Smith, Barry Cook Genre: animatie, familie Distributie: Sony Pictures Release: 1 december 2011 We Need to Talk About Kevin Verhaal: Tiener Kevin begaat op school een verschrik kelijke daad. Daardoor worstelt zijn moeder met haar verdriet en verantwoordelijkheid. De relatie met haar zoon verliep altijd al moeizaam, maar nu wordt ze geconfronteerd met de vraag of ze ooit van hem heeft gehouden. Hoofdrollen: Ezra Miller, Tilda Swinton, John C. Reilly, Jasper Newell, Rocky Duer Regie: Lynne Ramsay Genre: drama Distributie: Wild Bunch Release: 1 december 2011 King of Devil's Island Verhaal: Tiener Erling belandt in een heropvoedingsinsti tuut op het Noorse eiland Bastoy. Daar wil men de jon gens opvoeden tot aangepaste burgers die hun plaats kennen. Erlings is gekomen om te ontsnappen, maar hij wordt ongewild de leider van een opstand. Hoofdrollen: Stellan Skarsgard, Kristoffer Joner, Benja min Heistad, Trond Nilssen, Morten Lovstad Regie: Marius Holst Genre: drama, thriller Distributie: Amstelfilm Release: 7 december 2011 'Niemand mag het weten, het is ons geheim.' (Ole Kroes in Dolfje weerwolfje)

Holland Film Nieuws | 2011 | | pagina 44