HFN TRAILERS ED New Kids Nitro Verhaal: In dit tweede deel wordt wederom 'pijnlijk' zichtbaar hoe groot de liefde van de New Kids voor hun dorp Maaskantje is. Zo ontstaat er een vete met het nabij gelegen Schijndel. De strijd tussen de twee dorpen wordt geheel in New Kids stijl uitgevochten. Hoofdrollen: Steffen Haars, Flip van der Kuil, Huub Smit, Tim Haars, Wesley van Gaaien Regie: Steffen Haars, Flip van der Kuil Genre: komedie Distributie: Benelux Film Distributors Release: 8 december 2011 Carnage Verhaal: De ouders van twee jongens komen samen om een ruzie tussen de twee vrienden diplomatiek op te lossen. Bruno zou Ferdinand twee tanden uit de mond hebben geslagen, omdat hij niet werd toegelaten tot diens kliek. Het gesprek loopt helemaal uit de hand. Hoofdrollen: Jodie Foster, Kate Winslet, Christoph Waltz, John C. Reilly Regie: Roman Polanski Genre: drama Distributie: Cinéart Release: 8 december 2011 Hysteria [01] Verhaal: De vibrator werd uitgevonden in het Victori aanse Engeland als middel tegen de vrouwenziekte 'hysteria'. In hun zoektocht naar de meest doeltreffende behandeling experimenteren dokter Dalrymple en zijn assistent Mortimer met een nieuw elektrisch apparaat. Hoofdrollen: Hugh Dancy, Jonathan Pryce, Rupert Eve- rett, Maggie Gyllenhaal, Felicity Jones Regie: Tanya Wexler Genre: drama, romantiek, komedie Distributie: Paradiso Entertainment Release: 8 december 2011 Knoester Berkelientje (nl) [03] Verhaal: Juniors moeder belandt in het ziekenhuis na een mysterieus ongeluk met haar fiets. Ondertussen wordt Juniors vriend, de pratende tak Knoester, verliefd op Tiny's takje Berkelientje. Samen gaan ze op zoek naar de schuldige van moeders ongeluk. Hoofdrollen: Adrian Gronnevik Smith, Pernille Sorensen, Jan Gunnar Raise, Petrus A. Christensen Regie: Martin Lund Genre: familiefilm Distributie: Twin Film Release: 8 december 2011 New Year's Eve [02] Verhaal: Eerder dit jaar kwam hij met Valentine's Day en nu is volgens regisseur Garry Marshall de Oude jaarsavond aan de beurt om het toneel te leveren voor een aantal elkaar doorsnijdende verhaaltjes. We volgen een aantal inwoners van New York de laatste dag van het jaar. Hoofdrollen: Jessica Biel, Josh Duhamel, Zac Efron, Michelle Pfeiffer, Ashton Kutcher, Robert De Niro Regie: Garry Marshall Genre: romantiek, komedie Distributie: Warner Bros. Release: 8 december 2011 linker, Tailor, Soldier, Spy Verhaal: Niet lang nadat George Smiley en zijn baas uit de Britse geheime dienst zijn gewerkt, overlijdt de een en moet de ander achter een Russische mol aan. We schrijven immers de jaren zeventig dus de Koude Oorlog is in volle gang in deze verfilming van John Ie Carre's boek. Hoofdrollen: Gary Oldman, Colin Firth, John Hurt, Bene dict Cumberbatch, Tom Hardy, Toby Jones Regie: Tomas Alfredson Genre: thriller Distributie: Entertainment One Release: 15 december 2011 Süskind Verhaal: In het door de nazi's bezette Amsterdam gaat de joodse Walter Süskind handjeklap spelen met de SS. Het is een gevaarlijk spel, waarmee hij honderden kinderen redt. Terwijl de razzia's toenemen en het net zich sluit, riskeert Süskind alles wat hem lief is. Hoofdrollen: Jeroen Spitzenberger, Nyncke Beekhuy- zen, Tygo Gernandt, Olga Zuiderhoek, Katja Herbers Regie: Rudolf van den Berg Genre: drama, oorlog Distributie: Independent Films Release: 15 december 2011 Sherlock Holmes 2 [04] Verhaal: Meesterspeurder Sherlock Holmes en zijn niet minder begaafde vriend Dr. Watson slaan de handen weer ineen om hun meest gevreesde tegenstander, professor Moriarty, een hak te zetten. Daarbij krijgen ze hulp van een zwoele waarzegster. Hoofdrollen: Robert Downey Jr., Jude Law, Noomi Rapace, Jared Harris, Kelly Reilly, Stephen Fry Regie: Guy Ritchie Genre: drama, actie Distributie: Warner Bros. Release: 15 december 2011 Mission: Impossible - Ghost Protocol [05] Verhaal: In dit alweer vierde deel wordt de Impossible Mission Force (IMF) ervan verdacht betrokken te zijn bij een terroristisch complot en op non-actief gezet. Ethan Hunt komt in het geheim samen met een nieuw team om de naam te zuiveren. 'We are nof so very different, you and I.' (Gary Oldman als George Smiley in Tinker, Tailor, Soldier, Spy)

Holland Film Nieuws | 2011 | | pagina 45