(ast Colofon HFN CAST/COLOFON Benoe mingen, verhui zingen en andere zaken. E3 Laurens van Laake Thom Houben Laurens van Laake, tot voor kort werkzaam als film- programmeur en planner bij Pathé, is sinds 17 oktober salesmanager bij filmdistributeur BFD (zie ook pagina 35). Hij volgt Hein van Joolen op die de overstap maakt naar distributeur Lumière. Laurens wordt op zijn beurt bij Pathé vervangen door Thom Houben. Thom was voorheen servicemanager in Pathé De Munt, maar is sinds 4 oktober actief op het hoofdkantoor als assistent afdeling programmatie. Katrien Remijn Carlijn Bosch Sales-assistant Katrien Remijn keert na haar zwanger schapsverlof niet terug bij distributeur BFD. Ze gaat in februari aan de slag bij Cinéart als medewerker sales logistiek. Katrien wordt opgevolgd door Carlijn Bosch. Carlijn was al enige tijd in dienst bij BFD, maar was toen werkzaam als marketing- en publiciteitsassistent. Karin Kuipers Karin Kuipers is deze maand in dienst getreden bij Dutch FilmWorks als sales-assistent. Zij was hiervoor werk zaam bij Entertainment One op de afdeling boeking. Daan de Jong Het salesteam van Independent Films is sinds kort ver sterkt met een nieuwe collega. Daan de Jong is bij het team gekomen als sales-assistent. Hij rond dit studie jaar zijn studie Media en Entertainment Management nog in deeltijd af. Peggy Gemerts 1 november is de datum waarop de nieuwe marke tingmanager van Dutch FilmWorks, Peggy Gemerts, aan haar nieuwe baan begint. Peggy was tot voor kort werkzaam bij distributeur Entertainment One Benelux. Eerst als online marketeer, daarna als marketingmana ger film. Daarvoor werkte zij onder meer bij De Tele graaf en Sky Radio. Peter de Haan Na een flinke tijd door het verre oosten en Australië te hebben gereisd is voormalig publiciteitsmanager van Entertainment One, Peter de Haan aangenomen bij filmdistributeur Dutch FilmWorks om inhoud te geven aan dezelfde functie. Hij is inmiddels al begonnen aan de klus. Rémon van Baren Rémon van Baren is bij Dutch FilmWorks gaan werken als junior productmanager, maar hij is tevens marketing- assistent van de afdeling theatrical. Esther Kollman Esther Kollman werkt tot en met april 2012 bij Cinéart om de marketingafdeling van het distributiebedrijf te ondersteunen. Lumière De adresgegevens van de nieuwe filmdistributeur Lu mière zijn bekend. Het kantoor is te vinden aan KNSM laan 171, 1019 LC in Amsterdam. De medewerkers zijn onder meer bereikbaar via telefoonnummer 020 - 303 12 80 en faxnummer 020 - 303 12 90. Ronald van Dokkum Uit Zeist kwam het bericht dat Ronald van Dokkum, medewerker bij Gofilex/Filmdienst, deze maand zijn veertigjarige jubileum in het filmbedrijf vierde. Van Dokkum begon op 1 oktober 1971 bij Gofilex Film in Driebergen op de afdeling filmcontrole en was daarna de exploitant van City Zeist. Uitgever Riet Zegers (Stichting Holland Film Land) Hoofdredacteur Jeroen Huijsdens Eindredacteuren Riet Zegers en Jeroen Huijsdens Redacteuren Romy van Krieken, Lucia Alleman, Marije Siets- ma, Benny Untema, Nick Ceton, Niels Bakker, Frank de Neeve, Hans Pos (columnist) Illustrator Berend Jan Kompanje Beeldredactie, art direction en vormgeving image. Tanja van Rooden e-mail: tanja@hollandfilmnieuws.nl Advertenties Riet Zegers Redactieadres Van Eeghenstraat 34 1071 GH AMSTERDAM Telefoon: 020-6793843 E-mail: info@hollandfilmnieuws.nl Drukwerk Van Noort Printing BV Holland Film Nieuws is een uitgave van de Stichting Holland Film Land. Het magazine wordt op basis van controlled circulation zes keer per jaar gratis verspreid onder de me dewerkers van de leden van de Nederlandse Vereniging van Bioscoopexploitanten (NVB) en de leden van de NVF. Overige geïnteres seerden kunnen een abonnement aanvragen. Dit kost 35 euro (exclusief BTW) per jaargang. Abonnementen zijn aan te vragen via 020- 6793843. Niets uit deze uitgave mag worden overgeno men zonder bronvermelding en uitdrukkelijke goedkeuring van de uitgever. Aan artikelen en/of uitspraken kunnen geen rechten worden ontleend. Vrienden van Holland Film Nieuws Holland Film Nieuws kan worden uitgegeven dankzij een bijdrage van de hoofdsponsor, de Nederlandse Vereniging van Bioscoopex ploitanten (NVB). Voorts dankt Holland Film Nieuws haar voortbestaan aan loyale adver teerders die wij kortweg de vrienden van Hol land Film Nieuws noemen. Het zijn: De Nederlandse Vereniging van Bioscoopex ploitanten (hoofdsponsor), Actionsign, A-Film Distribution, Alcons Audio, Barco NV, Bene lux Film Distributors, Cinéart Nederland BV, CineFox, Coca-Cola Enterprises Nederland BV, Compeso GmbH, digital darwin, Dutch FilmWorks, EYE Film Instituut Nederland, FTT Filmtronics BV, Huizenga Group, Indepen dent Films, Jean Mineur Mediavision, Jimmy Products, KTS/ReBiTicks Software BV, NCP Holland, Nedcipro BV, PCO Nederland BV, Polaroid Eyewear, Rosbeek Techniek, Roveka speciaaldrukwerk, Stichting Filmtransport NVF/ Filmcentrale, Technicolor, Universal Pictures In ternational (Netherlands) BV, Warner Bros. Pic tures International Holland/20th Century Fox. HFN kan worden verstuurd dankzij de Neder landse Vereniging van Filmverhuurders (NVF) en Gofilex. 17e jaargang nummer 102 oktober 2011 Holland Film Nieuws, het magazine voor het film- en bioscoopbedrijf 'Slavery never really ended in this country. It just gave it another name: Em-plo-yee.' (Sean Penn in The Assassination of RichardNixon)

Holland Film Nieuws | 2011 | | pagina 47