Picture this... HFN QUIZ Doe mee en win... Op deze pagina staan weer negen delen van filmstills. Raad uit welke film ze komen en je maakt kans op een leuk f ilmpakket. Ontdek aan de hand van deze beelden welke film er binnen kort in de bioscoop gaat draai en. Door Jeroen Huijsdens Bij elke uitsnede staat onder de foto welke letter van de film je moet opschrijven. Ze vormen samen negen letters die deel uitmaken van de titel van een nieuwe film. Stuur die titel op en wellicht win jij een mooie filmprijs. Uitslag vorige quiz Het antwoord de vorige keer was: The Artist. Uit alle goede inzendingen is weer een winnaar getrokken. Dat is: Leanne la Faille werkzaam bij Pathé de Kroon in Zwolle. Van harte gefeliciteerd! Het prijzenpakket werd beschikbaar gesteld door filmdistributeur Cinéart. 1 e letter De eerste letter van het 2e letter De eerste letter van het tweede woord in deze filmtitel. tweede woord in deze filmtitel. 4e letter De eerste letter in deze 5e letter filmtitel. filmtitel. De eerste letter in deze 7e letter filmtitel. De laatste letter in deze 8e letter De tweede letter van het tweede woord in deze filmtitel. Een tipje van de sluier: de regis seur van deze film verdiende zijn sporen vooral met ani matiefilms. Stuur je antwoord voor 25 januari aanstaande naar: Holland Film Nieuws Van Eeghenstraat 34 1071 GH Amsterdam Of mail je antwoord naar: quiz@hollandfilmnieuws.nl 3e letter De tweede letter van het tweede woord in deze filmtitel. 6e letter De eerste letter van het derde woord in deze filmtitel. 9e letter De eerste letter in deze filmtitel. 'This could be complicated. You know on the first one I crashed and burned.' (Tom Cruise als Maverick in Top Gun)

Holland Film Nieuws | 2011 | | pagina 13