HFN TRAILERS Regie: Mischa Kamp Genre: familiefilm Distributie: Independent Films Release: 15 februari 2012 Zombibi Verhaal: Aziz is woedend als hij wordt ontslagen door toedoen van zijn broer Mo. Per ongeluk krijgt hij ruzie met de verkeerde en een uurtje later zitten de broers in een cel. Het blijkt hun redding te zijn, want de volgende dag loopt de hele buurt vol met zombies. Hoofdrollen: Achmed Akkabi, Mimoun Ouled Radi, Yes- R, Rik Sinkeldam, Yahya Gaier Regie: Martijn Smits, Erwin van den Eshof Genre: komedie, horror Distributie: A-Film Release: 16 februari 2012 Lena [04] Verhaal: Lena is een stevig tienermeisje dat bij haar instabiele alleenstaande moeder woont. Ze droomt van een leuke vriend, maar de jongens willen haar alleen voor de seks. Zodra Lena verkering krijgt met de popu laire Daan, lijkt haar droom alsnog uit te komen. Hoofdrollen: Emma Levie, Niels Gomperts, Jeroen Wil- lems, Agata Buzek, Rifka Lodeizen Regie: Christophe van Rompaey Genre: drama Distributie: Benelux Film Distributors Release: 16 februari 2012 The Woman in Black [01 Verhaal: In zijn eerste rol na de Harry Potter-reeks speelt Daniel Radcliffe een advocaat die naar een dorp wordt gestuurd om een erfenis te regelen. Hij moet de papieren van de overleden Alice Drablow doorspitten. Hij ontdekt een tragisch geheim. Hoofdrollen: Daniel Radcliffe, Janet McTeer, Ciaran Hinds, Roger Allam, Sophie Stuckey Regie: James Watkins Genre: horror, thriller Distributie: Dutch FilmWorks Release: 16 februari 2012 Intruders [05] Verhaal: In Madrid houdt de jonge Juan van verhalen vertellen. Zijn moeder is bang dat hij daar nachtmerries van krijgt, want voor hem is het gezichtsloze monster echt. Vreemd genoeg maakt Mia in London haar klas genoten bang met verhalen over dezelfde griezel. Hoofdrollen: Clive Owen, Carice van Houten, Daniel Bruhl, Kerry Fox, Ella Purnell Regie: Juan Carlos Fresnadillo Genre: thriller Distributie: Universal Pictures International Release: 16 februari 2012 Young Aduit Verhaal: Kort na haar echtscheiding keert een los bandige schrijfster terug naar haar geboortedorp in Minnesota. Ze wil daar proberen haar glorietijd te doen herleven en haar oude vriendje terug te winnen. Helaas is hij inmiddels getrouwd en heeft hij kinderen. Hoofdrollen: Charlize Theron, Patrick Wilson, Elizabeth Reaser, Patton Oswalt, J.K. Simmons Regie: Jason Reitman Genre: komedie Distributie: Universal Pictures International Release: 16 februari 2012 Journey 2: The Mysterious Island [02] Verhaal: In dit vervolg op Journey to the Center of the Earth gaat Sean Anderson weer op ontdekkingstocht. Als zijn grootvader spoorloos verdwijnt op een mysteri eus eiland, gaat Sean op onderzoek uit, samen met de nieuw vriend van zijn moeder. Hoofdrollen: Josh Hutcherson, Dwayne Johnson, Vanessa Hudgens, Michael Caine, Kristin Davis, Luis Guzman, Anna Colwell Regie: Brad Peyton Genre: avontuur, jeugd Distributie: Warner Bros. Release: 16 februari 2012 Sprookjesboom de film [03] Verhaal: In de eerste bioscoopfilm van en over de Efte- ling belanden Roodkapje, Assepoester, Wolf, Reus en Klein Duimpje in het onbekende Winterland. Ze willen terug naar huis, maar daarvoor moeten ze vijf kristallen vinden, terwijl ze worden tegengewerkt door de heks. Regie: Hans Walther Genre: familiefilm, animatie Distributie: Independent Films Release: 22 februari 2012 Black Gold Verhaal: In de jaren dertig staan de Arabische landen aan de vooravond van de explosieve toename van het gebruik van olie. Het verhaal draait om de jonge Arabische prins Auda, die wordt verscheurd tussen de loyaliteit aan zijn conservatieve vader en die aan zijn moderne, vrijzinnige schoonvader. Hoofdrollen: Antonio Banderas, Mark Strong, Tahar Rahim, Freida Pinto, Riz Ahmed Regie: Jean-Jacques Annaud Genre: drama Distributie: Benelux Film Distributors Release: 23 februari 2012 Alles van waarde Verhaal: Frans Bromet is boos, net als de mensen die PVV en WD hebben gestemd. Zijn boosheid komt niet voort uit xenofobie, maar uit weerzin tegen de 'No, we can beaf this thing fogefher.' (Charlize Theron als Mavis Gary 'm Young Adult)

Holland Film Nieuws | 2011 | | pagina 44