m (ast Colofon CAST/COLOFON Benoe mingen, verhul lingen en andere zaken. Vincent en Monique Reumer Manuel Golia Monique en Vincent Reumer hebben besloten het bi oscoopbedrijf te verlaten. 1 november hebben zij er na ruim 43 jaar een punt achter gezet. Het laatste wapenfeit was de herstart van Cinema Hengelo. Het management is overgedragen aan Manuel Golia. Hij werkt al sinds 1992 in de Hengelose bioscoop. Jorien Klomp Edgar Daarnhouwer Begin november werd het vertrek aangekondigd van salesmedewerker Jorien Klomp bij Paradiso. Haar ta ken zijn per 14 november overgenomen door junior sales coördinator Edgar Daarnhouwer. Hij werkte eer der bij Paradiso als sales- marketingassistent. Myreille Dekkers Fulko Kuindersma Fulko Kuindersma gaat marketingmanager Myreille Dekkers van BFD vervangen tijdens haar zwanger schapsverlof. Fulko is van december tot en met april 2012 te vinden op het kantoor in Houten. Henrique Banjaktoetoer Half september is Henrique Banjaktoetoer begonnen bij Entertainment One als sales-assistent. Na zijn studie marketing communicatie in Amsterdam en media en entertainment management in Haarlem heeft hij gestu deerd in New York. Dennis van den Berg Marketingmanager Dennis van den Berg van A-Film is sinds oktober head of theatrical bij de bioscoopdivisie van de distributeur. Dennis rapporteert aan algemeen directeur Wilco Wolfers. Dennis geeft leiding aan het team theatrical sales, marketing en publiciteit van A- film. Frank Groenveld Menno Peters Salescoördinator bij A-Film, Menno Peters is Frank Groenveld per 1 oktober opgevolgd als salesmanager theatrical. Frank is zich gaan toeleggen op het initiëren en aankopen van lokaal product in zijn rol als local ac- quisition manager. Patricia van Wetten Het salesteam van A-Film wordt sinds november ver sterkt door Patricia van Wetten. Patricia, die is aange steld als sales coördinator, deed ervaring op bij de filmtheaters LUX en Rialto. Olivier Mortagne en Dirk de Lille Olivier Mortagne en Dirk de Lille functioneren sinds be gin november als co-managing directors van Paradiso Filmed Entertainment (Nederland). Maarten Elsenburg Ad Groen Maarten Elsenburg treedt 1 januari aanstaande terug als directeur van Stichting Bio-Kinderrevalidatie. Hij doet dat uit gezondheidsoverwegingen. Ad Groen, sinds vorig jaar directeur van Bio-Vakantieoord, is ge vraagd de taken van Elsenburg over te nemen. Maar ten Elsenburg was bijna zes jaar lang directeur van Bio. Katrien Remijn 13 oktober jongstleden werden Katrien Remijn en Mar- tijn van Schaik de trotse ouders van Kato van Schaik. Dochter Kato en de ouders maken het goed. Uitgever Riet Zegers (Stichting Holland Film Land) Hoofdredacteur Jeroen Huijsdens Eindredacteuren Riet Zegers en Jeroen Huijsdens Redacteuren Romy van Krieken, Robbert Blokland, Jan van Houten, Frank de Neeve, Dirk de Lille (columnist) Illustrator Berend Jan Kompanje Beeldredactie, art direction en vormgeving image. Tanja van Rooden e-maif: tanja@hollandfilmnieuws.nl Advertenties Riet Zegers Redactieadres Van Eeghenstraat 34 1071 GH AMSTERDAM Telefoon: 020-6793843 E-mail: info@hollandfilmnieuws.nl Drukwerk Van Noort Prinfing BV Holland Film Nieuws is een uitgave van de Stichting Holland Film Land. Het magazine wordt op basis van controlled circulation zes keer per jaar gratis verspreid onder de me dewerkers van de leden van de Nederlandse Vereniging van Bioscoopexploitanten (NVB). Overige geïnteresseerden kunnen een abon nement aanvragen. Dit kost 35 euro (exclusief btw) per jaargang. Abonnementen zijn aan te vragen via 020-6793843. Niets uit deze uitgave mag worden overgeno men zonder bronvermelding en uitdrukkelijke goedkeuring van de uitgever. Aan artikelen en/of uitspraken kunnen geen rechten worden ontleend. Vrienden van Holland Film Nieuws Holland Film Nieuws kan worden uitgegeven dankzij een bijdrage van de hoofdsponsor, de Nederlandse Vereniging van Bioscoop exploitanten (NVB). Voorts dankt Holland Film Nieuws haar voortbestaan aan loyale adverteerders die wij kortweg de vrienden van Holland Film Nieuws noemen. Het zijn: De Nederlandse Vereniging van Bioscoopex ploitanten (hoofdsponsor), Actionsign, A-Film Distribution, Alcons Audio, Barco NV, Benelux Film Distributors, Cinéart Nederland BV, CineFox, Coca-Cola Enterprises Nederland BV, Compeso GmbH, digital darwin, Dutch FilmWorks, EYE Film Instituut Nederland, FTT Filmtronics BV, Huizenga Group, Indepen dent Films, Jean Mineur Mediavision, Jimmy Products, KTS/ReBiTicks Software BV, Lumière, NCP Holland, Nedcipro BV, PCO Nederland BV, Polaroid Eyewear, Rosbeek Techniek, Roveka speciaaldrukwerk, Stichting Filmtrans- port NVF/Filmcentrale, Technicolor, Universal Pictures International (Netherlands) BV, War ner Bros. Pictures International Holland/20th Century Fox. HFN kan worden verstuurd dankzij de Neder landse Vereniging van Filmverhuurders (NVF) en Gofilex. 18e jaargang nummer 103 december 2011 Holland Film Nieuws, het magazine voor het film- en bioscoopbedrijf 'You should really be glad about this, because you know, me working for you, yoü would end up being my bitch.' (Bradley Cooper in LimMess)

Holland Film Nieuws | 2011 | | pagina 46