m TRAILERS IWish Extremely Loud and Incredibly Close Verhaal: De elfjarige Oskar Schell is een bijzonder kind: amateur uitvinder, Francofiel en pacifist. Na het vinden van een mysterieuze sleutel, afkomstig van zijn in het WTC omgekomen vader, begint voor hem een wonder baarlijke zoektocht door de wijken van New York. Regie: Stephen Daldry Hoofdrollen: Tom Hanks, Sandra Bullock, John Good man, James Gandolfini, Viola Davis Genre: drama Distributie: Warner Bros. Release: 8 maart 2012 Albert Nobbs Verhaal: Albert is een verlegen butler die al jaren met een geheim rondloopt. 'Hij' is een vrouw, die als man door het leven gaat om aan armoede en eenzaamheid te ontkomen. Glenn Close geeft een tour-de-force als Albert, die alleen door bedrog vrij kan zijn. Regie: Rodrigo Garci'a Hoofdrollen: Glenn Close, Mia Wasikowska, Aaron Johnson, Janet McTeer, Pauline Collins Genre: drama Distributie: Wild Bunch Release: 8 maart 2012 John Carter (3D) Verhaal: Voor Disney's live action film nam men het klas sieke sci-fi-boek van Edgar Rice Burroughs Tarzari) ter hand. John Carter belandt op de planeet Mars, die hier Barsoom wordt genoemd, waar hij terechtkomt in het heftige conflict tussen de bewoners. Regie: Andrew Stanton Hoofdrollen: Taylor Kitsch, Lynn Collins, Willem Dafoe, Mark Strong, Ciaran Hinds, Dominic West Genre: actie, avontuur, fantasy Distributie: The Walt Disney Company Release: 8 maart 2012 Verhaal: Sinds de scheiding van zijn ouders woont de twaalfjarige Koichi met zijn moeder en grootouders in Albert Nobbs. Wild Bunch. A Dangerous Method. Ciné- art. het zuiden. Zijn broertje Ryunosuke woont bij zijn vader in het noorden. Koichi heeft maar één wens en dat is een hereniging van zijn familie. Regie: Hirokazu Koreeda Hoofdrollen: Koki Maeda, Ohshiró Maeda, Ryöga Hayashi, Cara Uchida, Kanna Hashimoto Genre: drama Distributie: A-Film Release: 26 april 2012 Am a Woman Now Verhaal: Een portret van vijf transseksuele vrouwen op leeftijd, die door dezelfde arts werden geopereerd in de jaren vijftig, zestig en zeventig. Ze blikken terug op hun leven. Voelen deze pioniers zich volledig vrouw en heeft het hen de verwachte voldoening gebracht? Regie: Michiel van Erp Genre: documentaire Distributie: Cinema Delicatessen Release: 15 maart 2012 A Dangerous Method Verhaal: Geïntrigeerd door de uitdaging van een onmo gelijke zaak, neemt Dr. Carl Jung de onstabiele maar aantrekkelijke Sabina Spielrein onder zijn hoede als patiënt. Gewapend met de methode van zijn leermees ter Sigmund Freud gaat Jung aan de slag. Regie: David Cronenberg Hoofdrollen: Keira Knightley, Michael Fassbender, Viggo Mortensen, Vincent Cassel, Sarah Gadon Genre: drama Distributie: Cinéart Release: 15 maart 2012 Wanderlust Verhaal: Het echtpaar George en Linda hebben net een nieuwe woning in New York gekocht als hij zijn baan verliest. Ze zien geen andere mogelijkheid dan naar het platteland te gaan. Daar komen ze terecht in een hippie-commune. Regie: David Wain Hoofdrollen: Jennifer Aniston, Paul Rudd, Justin Theroux, Malin Akerman, Ray Liotta, Alan Alda 'It's never gonna make sense, because it doesn't.' (Sandra Bullock als Linda Schell in Extremely Loud and Incredibly Close)

Holland Film Nieuws | 2012 | | pagina 30