m TRAILERS HFN Genre: komedie Distributie: Universal Pictures International Release: 15 maart 2012 Chronide Verhaal: Drie middelbare schoolvrienden doen een vreemde ontdekking en komen er vervolgens achter dat ze superkrachten hebben gekregen. In eerste instantie zien ze de lol er wel van in, maar al snel laat de duistere kant van hun nieuwe gaven zich steeds meer gelden. Regie: Josh Trank Hoofdrollen: Michael B. Jordan, Dane DeHaan, Michael Kelly, Ashley Hinshaw, Alex Russell Genre: drama, sciencefiction, thriller Distributie: Warner Bros. 20th Century Fox Release: 15 maart 2012 Black Gold Verhaal: In de jaren dertig staan de Arabische landen aan de vooravond van de explosieve toename van het gebruik van olie. Het verhaal draait om de jonge Arabi sche prins Auda, die wordt verscheurd door de loyaliteit aan zijn conservatieve vader en die aan zijn moderne, vrijzinnige schoonvader. Hoofdrollen: Antonio Banderas, Mark Strong, Tahar Rahim, Freida Pinto, Riz Ahmed Regie: Jean-Jacques Annaud Genre: drama Distributie: Benelux Film Distributors Release: 15 maart 2012 Verhaal: De Britse koning Edward VIII deed in 1936 afstand van de troon om met Wallis Simpson te kunnen trouwen. Jaren later droomt de Amerikaanse Wally weg bij hun verhaal. Hoe ongelukkiger zij zich voelt in haar huwelijk, hoe groter haar obsessie wordt. Regie: Madonna Hoofdrollen: Abbie Cornish, Andrea Riseborough, James DArcy, Oscar Isaac, Richard Coyle Genre: drama, romantiek Distributie: Dutch FilmWorks Release: 22 maart 2012 Anton Corbi/'n Inside Out. A-Film. W.E. Dutch Film Works. Anton Corbijn Inside Out Verhaal: Een inkijk in Corbijns karakter en werkwijze. We volgen de fotograaf en filmmaker gedurende een aantal jaren terwijl hij over de hele wereld reist en altijd met zijn werk bezig is. We zien de opoffering van zijn privéleven versus het bereiken van een groot publiek. Regie: Klaartje Quirijns Genre: documentaire Distributie: A-Film Release: 22 maart 2012 Parked Verhaal: Fred lijkt een gewone burgerman, maar hij is dakloos en woont noodgedwongen in zijn auto. Hij leidt daar een eenzaam bestaan tot de jonge junkie Cathal de parkeerplaats opscheurt en Freds nieuwe buurman wordt. Het zal beide levens veranderen. Regie: Darragh Byrne Hoofdrollen: Colm Meaney, Colin Morgan, Milka Ahl- roth, Stuart Graham, Michael McElhaaton Genre: drama Distributie: Amstelfilm Release: 22 maart 2012 Quiz Verhaal: Een bekende quizpresentator wordt in een restaurant lastiggevallen door een vreemde man die beweert dat hij zijn vrouw en dochter heeft ontvoerd. Hij draait de rollen om en laat de presentator nu eens de vragen beantwoorden. Regie: Dick Maas Hoofdrollen: Barry Atsma, Pierre Bokma, Hanna Ver boom, Kim van Kooten, Tessa Stephenson Genre: thriller Distributie: Benelux Film Distributors Release: 22 maart 2012 The Best Exotk Marigold Hotel Verhaal: Een aantal Britten gaat na hun pensionering de zon opzoeken in India. Ze nemen hun intrek in het Marigold Hotel, dat er in het echt heel wat minder floris sant uitziet dan in de folder. Ze besluiten er, al dan niet samen, toch het beste van te maken. 'There is nothing stopping us.' (uit trailer Chronide)

Holland Film Nieuws | 2012 | | pagina 31