m HFN TRAILERS 360 [04] Regie: John Madden Hoofdrollen: Bill Nighy, Maggie Smith, Judi Dench, Tom Wilkinson, Celia Imrie, Dev Patel Genre: komedie, drama Distributie: Warner Bros. 20th Century Fox Release: 22 maart 2012 Wrath of the Titans (3D) [02] Verhaal: Tien jaar nadat hij het monster heeft verslagen, probeert de halfgod Perseus een rustig leven te leiden met zijn zoontje Helius. De strijd tussen de goden en de titanen gaat echter onverdroten verder. Zeus wordt steeds zwakker, en daarmee wordt het leven op aarde ondragelijker. Regie: Jonathan Liebesman Hoofdrollen: Liam Neeson, Sam Worthington, Ralph Fiennes, Rosamund Pike, Bill Nighy Genre: actie Distributie: Warner Bros. Release: 29 maart 2012 Titanic (3D) Verhaal: Een van de beroemdste films aller tijden komt terug in de bioscoop. Dit keer in 3D. Het was James Cameron zelf die zijn film uit 1997 nauwgezet transfor meerde tot een kijkervaring in 3D. 15 april is het precies honderd jaar geleden dat het onzinkbaar geachte schip naar de zeebodem verdween. Regie: James Cameron Hoofdrollen: Kate Winslet, Leonardo DiCaprio, Billy Zane Genre: romantiek, drama Distributie: Warner Bros./20th Century Fox Release: 5 april 2012 Verhaal: We zien hoe verschillende personages in ver schillende landen aan elkaar worden geschakeld door de liefde. Deze moderne variant van Arthur Schnitzlers klassieke boek La Ronde brengt ons naar Wenen, Parijs, Londen, Bratislava, Rio, Denver en Phoenix. Regie: Fernando Meirelles Hoofdrollen: Rachel Weisz, Jude Law, Anthony Hopkins, Ben Foster, Moritz Bleibtreu, Jamel Debbouze Genre: drama, romantiek Distributie: Benelux Film Distributors Release: 5 april 2012 Underworld Awakening (3D) Verhaal: In het vierde deel keert Kate Beckinsale terug in de rol van vampierenstrijder Selene. Na haar ontsnapping uit de gevangenis komt Selene terecht in een wereld waar de mensen zich bewust zijn van het bestaan van vampieren en deze willen uitroeien. Regie: Mans Marlind, Björn Stein Hoofdrollen: Kate Beckinsale, Stephen Rea, Michael Ealy, India Eisley, Charles Dance, Theo James Genre: actie, fantasy, horror Distributie: Sony Pictures Release: 5 april 2012 American P/e: Reunion [01 Verhaal: De originele groep acteurs uit de eerste American Pie keert na meer dan tien jaar terug voor het vierde deel. Daarin komen hun personages weer bij elkaar voor de reünie van hun middelbare school: Jim, Michelle, Stifler en natuurlijk Jims vader en Stiflers moeder. Regie: Jon Hurwitz, Hayden Schlossberg Hoofdrollen: Jason Biggs, Alyson Hannigan, Seann Wil- liam Scott, Chris Klein, Natasha Lyonne Genre: komedie Distributie: Universal Pictures International Release: 5 april 2012 Wuthering Heights [03] Verhaal: De arme weesjongen Heathcliff wordt opgeno men in de rijke Earnshaw familie. Hij begint een steeds intensere relatie met zijn pleegzus Catherine. Regis seuse Andrea Arnold (Fish Tank) geeft haar eigen visie op de klassieke roman van Emily Brontë. Regie: Andrea Arnold Hoofdrollen: Kaya Scodelario, James Howson, Oliver Milburn, Nichola Burley, Steve Evets Genre: drama Distributie: Cinéart Release: 12 april 2012 Bullet to the Head Verhaal: Na tien jaar keert regisseur Walter Hill terug met de verfilming van een Franse comic. Een huurmoor denaar en een politieman hebben allebei hun partners zien sterven. Ze slaan de handen ineen om wraak te nemen op de daders. Regie: Walter Hill Hoofdrollen: Sylvester Stallone, Sung Kang, Jason Momoa, Christian Slater, Sarah Shahi, Genre: actie, thriller Distributie: Entertainment One Release: 12 april 2012 Headhunters [05] Verhaal: Roger Brown is de meest succesvolle headhun ter van Noorwegen; hij heeft een prachtig huis en een beeldschone vrouw. Hij leeft echter op te grote voet en om dat te bekostigen, steelt hij kunst van de rijken. Totdat het een keer onherroepelijk misgaat. Regie: Morten Tyldum Hoofdrollen: Aksel Hennie, Nikolaj Coster-Waldau, Julie R. Gigaard, Synnove Macody Lund Genre: thriller Distributie: Lumière Release: 12 april 2012 'Oh my god, it's like, we've gof so much in common.' (Seann William Scott a/s Stifler in American Pie: Reunion)

Holland Film Nieuws | 2012 | | pagina 32