m Cast Colofon CAST/COLOFON Benoe mingen, verhui zingen en andere zaken. Mehrdad Azar Op dinsdag 17 januari werd iedereen die hem kende opgeschikt door het nieuws van het plotselinge over lijden van Mehrdad Azar. Mehrdad trad in 1999 in dienst bij bioscooponderneming Minerva en was sinds 2010 werkzaam als assistent theatermanager bij Pa- thé Zwolle (de Kroon). Mehrdad zal worden herinnerd als een collega die altijd klaar stond voor anderen. Zijn enthousiasme en betrokkenheid zullen nooit worden vergeten. Mehrdad werd slechts 35 jaar. Mare Teuwsen Na meer dan zes jaar bij Entertainment One te heb ben gewerkt, wil Mare Teuwsen, director theatrical, een volgende stap in zijn loopbaan zetten. Teuwsen heeft duidelijk gemaakt nog niet precies te weten hoe hij dat inhoud gaat geven, maar ziet veel kansen in de breedheid van media en entertainment. Zijn portefeuil le wordt voor een deel overgenomen door marketing director Jeffrey de Graaff. Nederlandse Vereniging van Filmdistributeurs (NVF) De NVF gaat verhuizen. Met ingang van 22 febru ari zit de vereniging in hetzelfde pand in Amsterdam waar ook de NVB in is gevestigd. Het nieuwe bezoek adres van de NVF is Krijn Taconiskade 412 1087 HW in Amsterdam. Het postadres is postbus 92037, 1090 AA Amsterdam. Het telefoonnummer en de e-mail adressen blijven hetzelfde. Cherry Pickers Cinema Huub Roelvink en Uli Haase hebben sinds 1 januari met hun boekingskantoor Cherry Pickers Cinema de programmering van filmtheater Kriterion, filmtheater De Uitkijk en Cinema Amstelveen overgenomen van Cinegrafie BV. Daarnaast programmeert Cherry Pic kers sinds 1 november 2011 ook Studio/K en SMART Cinema. Imagine Filmdistributie Nederland is weer een filmdistributeur rijker. Imagine Filmdistributie is weliswaar nieuw in Nederland, maar in België al tien jaar een gerenommeerde distributeur van kwaliteitsfilms. De Nederlandse afdeling, die wordt geleid door Huub Roelvink en Uli Haase is gevestigd aan Prinsengracht 452, 1017 KE in Amsterdam. Julien van Alphen Julien van Alphen is afgelopen decembermaand mar ketingmanager geworden bij Independent Films. Hij neemt de positie over van Lucia Dondorp die na haar zwangerschapsverlof niet terugkeert. Julien was voor heen salescoördinator bij de distributeur. Patricia van Elven Patricia van Elven heeft deze maand Independent Films verlaten. Per 19 maart begint zij aan haar nieuwe baan als projectmanager bij The Secret Lab. Katrien Remijn Met ingang van 2 februari is Katrien Remijn, voorheen werkzaam bij BFD, begonnen bij Cinéart. Zij is de af deling sales komen versterken. Myreille Dekkers Marketingmanager van BFD Myreille Dekkers en Christiaan van Putten zijn 21 december jongstleden de trotse ouders geworden van een dochter met de naam Nine. Moeder en dochter - en de vader - maken het goed. Uitgever Riet Zegers (Stichting Holland Film Land) Hoofdredacteur Jeroen Huijsdens Eindredacteuren Riet Zegers en Jeroen Huijsdens Redacteuren Romy van Krieken, Robbert Blokland, Jan van Houten, Benny Untema, Sander de Regt (co lumnist) Illustrator Berend Jan Kompanje Beeldredactie, art direction en vormgeving image. Tanja van Rooden e-mail: tanja@hollandfilmnieuws.nl Advertenties Riet Zegers Redactieadres Van Eeghenstraat 34 1071 GH AMSTERDAM Telefoon: 020-6793843 E-mail: info@hollandfilmnieuws.nl Drukwerk Van Noort Printing BV Holland Film Nieuws is een uitgave van de Stichting Holland Film Land. Het magazine wordt op basis van controlled circulation zes keer per jaar gratis verspreid onder de me dewerkers van de leden van de Nederlandse Vereniging van Bioscoopexploitanten (NVB). Overige geïnteresseerden kunnen een abon nement aanvragen. Dit kost 35 euro (exclusief btw) per jaargang. Abonnementen zijn aan te vragen via 020-6793843. Niets uit deze uitgave mag worden overgeno men zonder bronvermelding en uitdrukkelijke goedkeuring van de uitgever. Aan artikelen en/of uitspraken kunnen geen rechten worden ontleend. Vrienden van Holland Film Nieuws Holland Film Nieuws kan worden uitgegeven dankzij een bijdrage van de hoofdsponsor, de Nederlandse Vereniging van Bioscoopex ploitanten (NVB). Voorts dankt Holland Film Nieuws haar voortbestaan aan loyale adver teerders die wij kortweg de vrienden van Hol land Film Nieuws noemen. Het zijn: De Nederlandse Vereniging van Bioscoopex ploitanten (hoofdsponsor), Actionsign, A-Film Distribution, Alcons Audio, Benelux Film Distri- butors, Cinéart Nederland BV, CineFox, Coca- Cola Enterprises Nederland BV, Compeso GmbH, Dutch FilmWorks, EYE Film Instituut Ne derland, FTT Filmtronics BV, Huizenga Group, Independent Films, Jean Mineur Mediavision, Jewel Labs, Jimmy Products, KTS/ReBiTicks Software BV, Lumière, NCP Holland, Nedcipro BV, PCO Nederland BV, Polaroid Eyewear, Rosbeek Techniek, Roveka speciaaldrukwerk, Stichting Filmtransport NVF/Filmcentrale, Tech- nicolor, Universal Pictures International (Nether- lands) BV, Warner Bros. Pictures International Holland/20th Century Fox. HFN kan worden verstuurd dankzij de Neder landse Vereniging van Filmverhuurders (NVF) en Gofilex. 18e jaargang nummer 104 februari 2012 Holland Film Nieuws, het magazine voor het film- en bioscoopbedrijf 'I salute you and the great times we had together. And I quit!' (Matt Damon in We Bought a Zoo)

Holland Film Nieuws | 2012 | | pagina 34