HFN Dark Shadows Dr. Seuss' De Lorax en het ver dwenen bos(3D) We Bought a Zoo TEASERS Films om de komende Op 27 juni 1966 zond ABC in Amerika de eerste aflevering uit van de gothic soap opera Dark Shadows. De serie, die liep tot april 1971, werd vooral populair toen vampier Barnabas Collins ten tonele verscheen. Tim Burton en Johnny Depp verklaarden eerder al fans te zijn van de serie. Het is dus niet zo vreemd dat het succesvolle duo z'n tanden heeft gezet in een nieuwe filmversie (MGM maakte in de jaren 70 al eens films op basis van de serie). Johnny Depp kruipt in de rol van vampier Barnabas die na 220 jaar terugkeert naar zijn landhuis om daar een chaos aan te treffen. Hoofdrollen: Johnny Depp, Chloe Moretz, Eva Green, Michelle Pfeiffer Regisseur: Tim Burton Distributeur: Warner Bros. Releasedatum: 10 mei 2012 Dr. Seuss' De Lorax en het verdwenen bos is de derde film afkomstig van lllumination Entertainment, de maat schappij die eerder het succesvolle Despicable Me en Hop produceerde. De film is gebaseerd op een van de boeken van de in Amerika nog altijd erg populaire kin derboekenschrijver Dr. Seuss. In Lorax - die qua kleur gebruik en karakters doet denken aan Horton Hears a Who! (ook van Dr. Seuss) - probeert een twaalfjarig jongetje het hart van een meisje te veroveren door op zoek te gaan naar het verhaal van de Lorax. Stemmen (nl): Frits Lambrechts, Ferry Doedens, René van Kooten, Willeke Alberti, Isa Hoes Regisseur: Chris Renaud, Kyle Balda Distributeur: Universal Pictures International Releasedatum: 11 april 2012 Regisseur Cameron Crowe heeft een fijne neus voor romantische komedies waarin de hoofdpersoon zijn leven een compleet andere wending moet geven en waardoor hij zijn leven heel anders gaat beoordelen. Crowe, regisseur van films als Jerry Maguire, Almost Famous, Elisabethtown en Singles, weet bovendien altijd prima acteurs voor zijn films te strikken. In We Bought a Zoo zijn dat onder andere Matt Damon en Scarlett Johansson. Damon speelt een vader die met zijn jonge gezin verhuist en opeens voor de schone taak staat om een dierentuin uit de problemen te helpen. mOflllden Hoofdrollen: Matt Damon, Scarlett Johansson, Elle Fanning III AC QQien Regisseur: Cameron Crowe Distributeur: 20th Century Fox te hOllden. Releasedatum: 19 april 2012 'You have been warned!' (Danny DeVito als The Lorax in Dr. Seuss' The Lorax)

Holland Film Nieuws | 2012 | | pagina 7