Best Exotic JT Apeldoorn Hotel m Game-rapport THE GAME Er werd een luxe hotelkamer in de foyer van de bioscoop gebouwd. HFN Eindcijfer: 8- Blijven slapen in de bios Ooit kon er in Vlissingen in de bioscoop worden gekam peerd in verband met een filmpremière. Maar een luxe hotelkamer in de foyer van een bioscoop, dat werd vol gens ons nog nooit eerder gerealiseerd. Door Riet Zegers In het nieuwe JT Apeldoorn probeert manager Ismail Uysal met zijn team rond elke première wel iets te organiseren. Maar bij de première van de tragikomische film The Best Exotic Marigold Hotel werd er toch wel iets heel speciaals op poten gezet. Er werd een luxe hotelkamer in de foyer van de bioscoop gebouwd, zichtbaar voor iedereen. Wanneer de gasten pri vacy wilden kon men door middel van kamerschermen aan het oog worden onttrokken. In deze luxe hotelkamer trof men een badjas, slippers, tv, dvd-speler, een eigen kleedkamer, een douche en de nodige versnaperingen aan. Bij de prijs (149 euro) inbegrepen was gratis toegang tot elke film die er op dat moment draaide met als hoogtepunt natuurlijk The Best Exo tic Marigold Hotel. Er bleven ook bioscoopmedewerkers overnachten die voor de roomservice zorgden en 's morgens klaar stonden met een uitgebreid ontbijt. Een week lang kon men inschrijven op een of meerdere nachten bios- hotel. Het werd een fantastische week in JT Apeldoorn en zoals een enthousiaste logé op Facebook zette: 'Hoop dat JT door blijft gaan met dit soort acties. Zorgt voor extra belevingen in Apeldoorn.' En dat was nou net waar het Ismail Uysal en zijn team om begonnen Reglement The Game is bedoeld om mede werkers promotieactiviteiten te laten organiseren en kans te maken op de titel Beste Bioscoopteam van 2012. Stuur de promoties van afgelo pen periode voor 20 juli naar thegame@hollandfilmnieuws.nl. In december wordt bekendgemaakt wie zich het Beste Bioscoopteam van 2012 mag noemen. Ingezonden promotie: Hotelarrangement in de bioscoop rond de première van The Best Exotic Marigold Hotel. Afkomstig van: JT Apeldoorn Creativiteit: 8,5 Juryrapport: 'Een bijzondere film verdient bijzondere aandacht. En als die film zich dan in en rond een hotel afspeelt dan bouw je een hotelkamer gewoon in de foyer. Daar draait men in JT Apeldoorn de hand niet voor wel eens eerder voorgekomen, maar verblijven in een luxe hotelkamer in een foyer?' Uitvoering: 8,5 Juryrapport: 'Een fraaie hotelkamer, van alle gemakken voorzien, roomser vice, cocktails, heerlijke hapjes, gratis filmkijken en als klap op de vuurpijl een heerlijk ontbijt op bed. Welk hotel kan daar aan tippen?' Communicatie: 6,5 Juryrapport: 'Het verbaast ons dat deze actie de landelijke pers niet heeft gehaald. De enthousiaste re acties waren er niet minder om. Uiter aard wel veel aandacht van de regio nale pers en via de social media.' We/come fo the Hotel JT Apel- 'Nothing here has worked out quite as I expected.' (Judi Dench als Evelyn in The Best Exotic Marigold Hotel}

Holland Film Nieuws | 2012 | | pagina 41