HFN El TRAILERS Hoofdrollen: Yvan Aftal, Sophie Quinton, Nicole Garcia, Francpis Feroleto, Natacha Régnier Genre: drama Distributie: Cinéart Release: 28 juni 2012 LOL: Laughing Out Loud Verhaal: Tiener Lola en haar vrienden delen alles met elkaar en lachen heel wat af via YouTube, iTunes en Facebook. Lola merkt dat ze toch meer voelt voor haar beste vriend Kyle. Helaas blijkt dat haar sexy klasge noot Ashley die knul ook wel ziet zitten. Regie: Lisa Azuelos Hoofdrollen: Miley Cyrus, Demi Moore, Ashley Greene, Douglas Booth, Thomas Jane Genre: romantiek, komedie Distributie: Dutch FilmWorks Release: 28 juni 2012 The Five-Year Engagement Verhaal: Nadat ze een jaar verkering hebben gehad, vraagt Tom zijn vriendin Violet ten huwelijk. Hun trouw plannen worden echter in de wielen gereden als tijdens hun verlovingsfeestje zijn vriend haar zus bezwangert en die twee eerst willen trouwen. Regie: Nicholas Stoller Hoofdrollen: Emily Blunt, Jason Segel, Rhys Ifans, Alison Brie, Chris Pratt, David Paymer Genre: komedie Distributie: Universal Pictures International Release: 28 juni 2012 The Amazing Spider-Man (3D) Verhaal: In de nieuwe Spider-Man-film gaan we een stapje terug en is Peter Parker weer een verlegen tiener die als kind door zijn ouders is verlaten. Als hij een mysterieuze koffer van zijn vader ontdekt, gaat hij op onderzoek uit naar de achtergrond van diens verdwij ning. Regie: Mare Webb Hoofdrollen: Andrew Garfield, Emma Stone, Martin Sheen, Rhys Ifans, Denis Leary, Irrfan Khan, Sally Field LOL: Laughing Out Loud. Dutch FilmWorks. The Amazing Spider-Man (3D). Sony Pictures. Genre: actie, avontuur Distributie: Sony Pictures Release: 28 juni 2012 Casque d'Or (re-release) Verhaal: In een danshal tijdens de Belle Epoque ont spannen de leden van een misdaadbende zich met de dames aldaar. Een van hen, Marie, wordt verliefd op de brave Georges. Helaas is haar criminele vent Roland nogal jaloers van aard en hij is niet de enige. Regie: Jacques Becker Hoofdrollen: Simone Signoret, Serge Reggiani, Claude Dauphin, Raymond Bussières Genre: drama Distributie: EYE Film Instituut Release: 5 juli 2012 Starbuck Verhaal: David werkt in het familiebedrijf, zit diep in de schulden en zijn zwangere vriendin staat op het punt hem te verlaten. Dan hoort hij dat een vruchtbaarheids- kliniek, waar hij donor was, alleen zijn sperma heeft gebruikt. Zodoende heeft hij nu 533 kinderen. Regie: Ken Scott Hoofdrollen: Patrick Huard, Julie LeBreton Genre: komedie Distributie: Imagine Filmdistributie Release: 5 juli 2012 Magie Mike Verhaal: Tijdens de opnamen van Haywire vertelde Channing Tatum regisseur Steven Soderbergh over zijn verleden als stripper. En die maakte er prompt een film van! Zo speelt Tatum de ervaren stripper Mike die een jongere collega onder zijn hoede neemt. Regie: Steven Soderbergh Hoofdrollen: Channing Tatum, Matthew McConaughey, Alex Pettyfer, Matt Bomer Genre: komedie Distributie: A-Film Release: 12 juli 2012 'Everybody sit down, we're gonna be here for a while!' (Channing Tatum als Mike Martingano in Magie Mike)

Holland Film Nieuws | 2012 | | pagina 43