TRAILERS HFN m G/r/ Model Verhaal: De dertienjarige Nadya gaat als model aan de slag in Tokio. Het lijkt de perfecte manier om de armoede te ontvluchten, maar het valt niet mee. Onder tussen blikt modelscout Ashley terug op haar carrière en bekijkt met lede ogen de modellenwereld. Regie: David Redmon, Ashley Sabin Genre: documentaire Distributie: Cinema Delicatessen Release: 12 juli 2012 Tous Ensemble Verhaal: Vijf vrienden gaan bij elkaar wonen, omdat zij niet naar het bejaardentehuis willen. De vrouwenver sierder Claude, politiek activist Jean, burgertrutje Annie, feministe Jeanne en levensgenieter Albert; ieder van hen heeft zijn eigen problemen met ouder worden. Regie: Stéphane Robelin Hoofdrollen: Guy Bedos, Daniel Brühl, Geraldine Chap- lin, Jane Fonda, Claude Rich, Pierre Richard Genre: komedie Distributie: Cinemien Release: 12 juli 2012 te r*//s de l'Autre Verhaal: Net als Joseph zijn dienstplicht bij het Israëli sche leger wil beginnen, blijkt dat hij niet de biologische zoon van zijn ouders is. Hij werd bij zijn geboorte verwisseld met de Palestijnse Yacine. Deze onthulling verandert het leven van beide families ingrijpend. Regie: Lorraine Levy Hoofdrollen: Emmanuelle Devos, Pascal Elbé, Jules Sitruk, Mehdi Dehbi, Areen Omari Genre: drama Distributie: Cinemien Release: 12 juli 2012 Lockout Verhaal: Een man, die onschuldig achter de tralies is ge zet, krijgt de kans zijn vrijheid terug te winnen. Daarvoor moet hij de dochter van de president bevrijden, die vast Les fi/s de l'Autre. Cine- Madagascar 3: Europe's Most Wanted (ov, nl, 3D). Universal Picfures Interna tional. zit in een zwaarbewaakte buitenaardse gevangenis waar de gedetineerden de macht hebben overgeno men. Regie: James MatherStephen St. Leger Hoofdrollen: Guy Pearce, Maggie Grace, Vincent Regan, Lennie James, Peter Stormare Genre: actie, thriller, sciencefiction Distributie: Entertainment One Release: 12 juli 2012 How I Spent My Summer Vacation Verhaal: Mei Gibson is weer terug op bekend terrein als een beroepscrimineel, die wordt opgepakt door de Mexicaanse autoriteiten. Hij wordt in een ongure gevan genis gestopt waar hij, met de hulp van een negenjarig jongetje, leert om te overleven. Regie: Adrian Grunberg Hoofdrollen: Mei Gibson, Peter Stormare, Dean Norris, Bob Gunton, Scott Cohen Genre: actie, drama Distributie: Paradiso Entertainment Release: 12 juli 2012 Sleeping Beauty Verhaal: De studente Lucy begint een bijbaan als zo genaamde Schone Slaapster. Ze ontwaakt iedere keer zonder te weten wat er is gebeurd en wordt daar gul voor betaald. Hoewel het baantje steeds meer invloed krijgt op haar leven, mag ze geen vragen stellen. Regie: Julia Leigh Hoofdrollen: Emily Browning, Rachael Blake, Ewen Leslie, Peter Carroll, Chris Haywood Genre: drama Distributie: Wild Bunch Release: 12 juli 2012 Madagascar 3: Europe's Most Wanted (ov, nl, 3D) Verhaal: De leeuw Alex, zebra Marty, het nijlpaard Glo ria en de giraf Melman proberen nog steeds hun weg terug te vinden naar New York. Ze ontdekken echter de perfecte manier om onopgemerkt door Europa te 'Well, that was worth the price of admission' (Tom McGrath als Skipper in Madagascar 3: Europe's Most Wantea)

Holland Film Nieuws | 2012 | | pagina 45