HFN TRAILERS EO reizen: met een circus in Madagascar-stijl. Regie: Eric Darnell Stemmen: Ben Stiller, David Schwimmer, Chris Rock, Jada Pinkett Smith, Sacha Baron Cohen Genre: animatie, familie Distributie: Universal Pictures International Release: 12 juli 2012 7 Days in Havana Verhaal: Zeven regisseurs uit de hele wereld nemen ie der een dag van de week voor hun rekening om zo een hele week te beschrijven in de Cubaanse hoofdstad. Regie: Julio Medem, Benicio del Toro, Gaspar Noé, Elia Suleiman, Juan Carlos Tabfo, Pablo Trapero, Leonardo Padura Hoofdrollen: Josh Hutcherson, Daniel Brühl, Emir Kustu- rica, Melissa Rivera, Elia Suleiman Genre: drama Distributie: A-Film Release: 19 juli 2012 The Dark Knight R/ses Verhaal: We pakken de draad op acht jaar na de vorige film. Bruce Wayne heeft zijn vleermuispak aan de wilgen gehangen en de schuld voor Harvey Dents misdaden op zich genomen. Als in Gotham de griezel Bane opduikt, moet Batman toch weer in actie komen. Regie: Christopher Nolan Hoofdrollen: Christian Bale, Tom Hardy, Gary Oldman, Michael Caine, Anne Hathaway Genre: actie Distributie: Warner Bros. Release: 20 juli 2012 Brave (ov, nl, 3D) Verhaal: De stoere Schotse prinses Merida gaat tegen alle tradities in en dat heeft grote gevolgen voor het hele koninkrijk. Wanneer ze een excentrieke, oude heks tegenkomt, krijgt ze de kans om een wens in vervulling te laten gaan, met rampzalige gevolgen. Regie: Mark Andrews, Brenda Chapman Stemmen: Kelly Macdonald, Kevin McKidd, Emma Thompson, Robbie Coltrane The Dark Knighf R/ses. Warner Bros. Brave (ov, nl, 3Dj. The Wolf Disney Com- pany. Genre: animatie, familie Distributie: The Walt Disney Company Release: 25 juli 2012 A Few Best Men Verhaal: Na een rondreis door Australië vraagt de Britse David zijn Australische reisgenote Mia ten huwe lijk. Hij vliegt naar Sydney om zijn aanstaande schoon ouders te leren kennen. David wil een goede indruk maken, maar alles loopt al snel in het honderd. Regie: Stephan Elliott Hoofdrollen: Xavier Samuel, Kris Marshall, Olivia Newton-John, Rebel Wilson, Laura Brent, Kevin Bishop Genre: komedie Distributie: Dutch FilmWorks Release: 26 juli 2012 Comme un Chef Verhaal: Jacky, getalenteerd liefhebber van gastro nomie, droomt van een succesvol restaurant, maar hij heeft nooit een koksopleiding kunnen betalen. Dan ontmoet hij sterrenchef Alexander, wiens positie wordt bedreigd door de aandeelhouders van zijn restaurant. Regie: Daniel Cohen Hoofdrollen: Jean Reno, Santiago Segura, Michaël Youn, Raphaëlle Agogué, Julien Boisselier Genre: komedie Distributie: Lumière Release: 26 juli 2012 Abraham Lincoln: Vampire Munter (3D) Verhaal: Iedereen kent Abraham Lincoln als de president die de slavernij afschafte, maar wist u ook dat hij een vampierenjager was? Lincoln ontdekt dat vampieren van plan zijn de macht in de Verenigde Staten over te nemen en gaat op pad om ze daarvan te weerhouden. Regie: Timur Bekmambetov Hoofdrollen: Benjamin Walker, Dominic Cooper, Mary Elizabeth Winstead, Alan Tudyk Genre: thriller Distributie: Warner Bros. 20th Century Fox Release: 2 augustus 2012 'lt doesn't matter who we are... what matters is our plan.' (Tom Hardy als Bane in The Dark Knight Rises)

Holland Film Nieuws | 2012 | | pagina 47