Cast Colofon CAST/COLOFON Benoe mingen, verhui zingen en andere zaken. Friederike Weisner Vanaf 1 september 2012 is Friederike Weisner direc teur/bestuurder van Filmtheater 't Hoogt in Utrecht. Na een korte inwerkperiode vanaf 1 juli, volgt zij Henk Camping op die het filmtheater na jaren gaat verla ten en vervroegd met pensioen gaat. Weisner, die hiervoor afdelings hoofd beeldende kunst was bij Kunstfactor, het sectorinstituut voor ama teurkunst, zal zich vooral moeten gaan bezighou den met het nieuw te bouwen acht zalen tel lende Artplex in Utrecht, (foto Femke van den Heuvel). Heleen Hess-Snijder Heleen Hess-Snijder is sinds 6 maart begonnen als marketingmanager bij Jogchem's Theaters. Heleen werkte eerder onder meer bij Sony Pictures Releasing en verliet het bioscoopbedrijf in 2006 om nu weer te rug te keren. Manon Fennis Sinds half april is Manon Fennis werkzaam bij film distributeur BFD. Zij houdt zich daar bezig met online marketing. Manon, die twee dagen in de week bij BFD werkt en de rest van haar tijd gebruikt om af te stu deren, werkte eerder bij Cinéart op de afdeling mar keting en publiciteit. Vanaf 1 augustus gaat Manon fulltime bij BFD werken. Menno Duiven Esther Twal-Schoolderman Menno Duiven, directeur van de Fox Groep, waar ook CineFox bioscoop- en theaterreclame BV en FoxMe- dia BV onder vallen, gaat op 15 juni met vervroegd pensioen. Duiven, die zich in de komende jaren op beperkte schaal gaat verhuren als interimmanager, blijft als adviseur verbonden aan de onderneming. Zijn werkzaamheden worden overgenomen door Esther Twal-Schoolderman. Bart Romer Bart Romer is door het bestuur van de Amsterdamse Hogeschool voor de Kunsten benoemd tot directeur van de Nederlandse Film en Televisie Academie. Hij volgt per 1 september Renate Litjens op, die de Film academie als directeur ad interim leidt. Romer is sinds 2009 netmanager van Nederland 2. Sander Verdonk Sander Verdonk, theatermanager van CineCity in Vlissingen en Terneuzen, en Chantal Verdonk zijn 26 februari jongstleden de trotse ouders geworden van dochter Noortje. Het gezin Verdonk maakt het goed en is supertrots. Uitgever Riet Zegers (Stichting Holland Film Land) Hoofdredacteur Jeroen Huijsdens Eindredacteuren Riet Zegers en Jeroen Huijsdens Redacteuren Romy van Krieken, Anneke Arenfsen, Robbert Blokland, Jan van Houten, Dimitri Lahaut, Jos Grootjans, Jorien Scholtens Frank de Neeve, Erik Lanshof, Dirk de Lille (columnist) Illustrator Berend Jan Kompanje Beeldredactie, art direction en vormgeving image. Tanja van Rooden e-mail: tanja@hollandfilmnieuws.nl Advertenties Riet Zegers Redactieadres Van Eeghenstraat 34 1071 GH AMSTERDAM Telefoon: 020-6793843 E-mail: info@hollandfilmnieuws.nl Drukwerk Van Noort Printing BV Holland Film Nieuws is een uitgave van de Stichting Holland Film Land. Het magazine wordt op basis van controlled circulation zes keer per jaar gratis verspreid onder de me dewerkers van de leden van de Nederlandse Vereniging van Bioscoopexploitanten (NVB). Overige geïnteresseerden kunnen een abon nement aanvragen. Dit kost 35 euro (exclusief btw) per jaargang. Abonnementen zijn aan te vragen via 020 - 679 38 43. Niets uit deze uitgave mag worden overgeno men zonder bronvermelding en uitdrukkelijke goedkeuring van de uitgever. Aan artikelen en/of uitspraken kunnen geen rechten worden ontleend. Vrienden van Holland Film Nieuws Holland Film Nieuws kan worden uitgegeven dankzij een bijdrage van de hoofdsponsor, de Nederlandse Vereniging van Bioscoop exploitanten (NVB). Voorts dankt Holland Film Nieuws haar voortbestaan aan loyale adverteerders die wij kortweg de vrienden van Holland Film Nieuws noemen. Het zijn: De Nederlandse Vereniging van Bioscoop exploitanten (hoofdsponsor), Actionsign, A-Film Distribution, Alcons Audio, Benelux Film Distributors, Bseated, Cinéart Nederland BV, CineFox, Compeso GmbH, Dutch FilmWorks, EYE Film Instituut Nederland, FTT Filmtronics BV, Genius Technology Solutions, Huizenga Group, Independent Films, Jean Mineur Me- diavision, Jewel Labs, Jimmy Products, KTS/ ReBiTïcks Software BV, Lumière, NCP Holland, Nedcipro BV, PCO Nederland BV, Polaroid Eyewear, Rosbeek Techniek, Roveka speci aaldrukwerk, Stichting Filmfransport NVF/ Filmcentrale, Technicolor, ticket.intemational, Universal Pictures International (Netherlands) BV, Warner Bros. Pictures International Holland/20th Century Fox. HFN kan worden verstuurd dankzij de Neder landse Vereniging van filmverhuurders (NVF) en Gofilex. 18e jaargang nummer 106 Juni 2012 Holland Film Nieuws, het magazine voor het film- en bioscoopbedrijf 'He was doing his job!' (Chris Evans als Steve Rogers in The Avengers)

Holland Film Nieuws | 2012 | | pagina 50