IJzige eikels bij Wolff Bioscopen HFN Game-rapport THE GAME De actie die er volgens het team van Hol land Film Nieuws echt uit sprong was de eikel-in- ijs-actie. Eindcijfer: 7,5 ED Raden wanneer hij valt Om de release van fee Age: Continental Drift kracht bij te zetten werd bij Wolff Bioscopen een breed scala aan communicatie opgezet met een aantal leuke acties. Door Riet Zegers De actie die er volgens het team van Holland Film Nieuws echt uitsprong was de eikel-in-ijs-actie. Een groot formaat eikel werd ingevroren in een enorm blok ijs. Bezoekers konden op een formulier invullen op welk moment zij dach ten dat het ijs zodanig gesmolten zou zijn dat de eikel op de grond zou vallen. De ijsblokken stonden op drie locaties: Wolff Catharijne in Utrecht, Wolff CineStar in Ensche de en Wolff Groningen. Ruim 1.400 bezoekers vulden het formulier in en maakten zo kans op een jaar gratis bioscoopbezoek in een van de Wolff-bioscopen plus een fraai Ice /Ac/e-verrassingspak ket. Door het plaatsen van een webcam konden belangstellenden ook thuis in de gaten houden hoe de stand van zaken was rond het smeltende ijsblok. De ijsblokken werden ge plaatst op zaterdag 7 juli. In Wolff Catharijne viel de eikel het eerst in de nacht van maandag 8 op dins dag 9 juli. Daarna volgde CineStar Enschede op dinsdagmiddag en uiteindelijk viel ook in Groningen op dinsdagavond de eikel uit het ijsblok. The Game is bedoeld om mede werkers promotieactiviteiten te laten organiseren en kans te maken op de titel Beste Bioscoopteam van 2012. Stuur de promoties van afgelopen periode voor 20 september naar thegame@hollandfilmnieuws.nl. In december wordt bekendgemaakt wie zich het Beste Bioscoopteam van 2012 mag noemen. 'This whole ice age fhing is geffing o/d. You know what I cou/d go for? A g/oba/ warming. (Sid in Ice Age) Ingezonden promotie: IJzige actie rond de première van Ice Age 4 Continental Drift. Afkomstig van: Wolff Catharijne Utrecht, Wolff Cine- de en Wolff Gronin Creativitei Juryrapport: daarin verstopt een eikel die in alb Ice .Ac/e-films een grote rol speelt. Met het raden van het tijdstip waarop het ijs ge smolten zou zijn en de eikel dus zou val len, kon men eenjaar gratis bioscoopbe zoek bij een Wolff bioscoop winnen plus een Ice >4c/©verrassingspakket. 1.400 bezoekers deden mee aan de actie.' Vernieuwend: 8 Juryrapport: 'Vernieuwend en origi neel is deze actie zeker en gezien het aantal reacties werd de actie ook erg op prijs gesteld.' Uitvoering: 7 Juryrapport: 'Grote blokken ijs in de foyers van de bioscopen vereist na tuurlijk wel wat zorg. Met webcams kon in de gaten worden gehouden hoe het er aan toe ging op diverse plaatsen van handeling.' Communicatie: 7 Juryrapport: Ook dit keer maakten berichten in de social media weer veel reacties los. Veel mensen kenden in hun omgeving wel een of meerdere eikels die men graag ingevroren zou willen zien. De actie verspreidde zich als een lopend vuurtje waardoor het ijs nog sneller smolt.' 'My mother once told me that bad news is just good news in disguise.' (John Leguizamo als Sid in Ice Age: Continental Driff)

Holland Film Nieuws | 2012 | | pagina 19